Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai
Pagrindinis TechnikaBuitinė technika

Neato D7 robotas siurblys

Paskelbta | 2024 Birželio 10d. | 22:40
Neato D7 robotas siurblys
  • Neato D7 robotas siurblys
  • Neato D7 robotas siurblys
  • Neato D7 robotas siurblys
Parodytas: 12237 k. Perskaitytas: 9825 k.
Pristatytas dar vienas galingas, intuityvus, produktyvus ir ypač sumanus robotas dulkių siurblys su „Wi-Fi“ ryšiu – Neato Botvac D7 Connected! „Jis toks protingas, kad net baisu“, – rašė CNET redaktorius Brian Bennett, apžvelgdamas šį inovatyvų namų ruošos pagalbininką.

Neato Botvac D7 Connected dulkių siurblys yra vienas pažangiausių bei galingiausių šiuo metu rinkoje esančių robotų dulkių siurblių. Pranašumą dulkių siurbliui suteikia intelektuali sistema, sukurta remiantis naujausiomis technologijomis. Dėl modernių sprendimų robotas-siurblys pasižymi autentiškomis savybėmis, nebūdingomis kitiems panašaus pobūdžio gaminiams.

Moderniausi kartografijos, navigacijos ir planavimo sprendimai

Unikalu tai, jog robotas turi integruotą sumanią „grindų planavimo“ sistemą, su šiuolaikiška išplėstinės kartografijos bei valymo technologija (FloorPlanner Advanced Mapping & Cleaning), padedančią roboto šeimininkui sukurti tobulą patalpos siurbimo planą. O įdiegta novatoriška navigacijos technologija (LaserSmart Mapping & Navigation) užtikrina, kad robotas darbo metu visada veiktų tikslingai.

„No-Go“ ribos

Modernus robotas ir aptikimo būsenoje (Discovery mode), ir veikdamas įprastu režimu geba sukurti individualų vartotojo grindų planą (funkcija pasiekiama naudojant „Neato“ programėlę). Tuomet, pasitelkus išmanųjį telefoną ar planšetę, virtualioje aplinkoje vartotojas gali pažymėti linijas-ribas (No-Go), kurių dulkių siurblys negali kirsti. Tokiu būdų užtikrinama, kad robotas visuomet žino, kurias zonas jis privalo siurbti ir kur jam keliauti yra draudžiama. O jeigu šeimininkui, net ir po tikslaus plano numatymo, neramu ar viskas buvo atlikta teisingai, įmanoma peržvelgti „siurbimo suvestinės žemėlapį“ ir padaryti reikiamas korekcijas.

Dar daugiau inovacijų ir automatizacijos

Dar viena neįtikėtina interaktyvi Neato Botvac D7 ypatybė – robotas veikia pasitelkus IFTTT (angl. if this, then that) aplikaciją! Naudodamas IFTTT vartotojas gali universaliai valdyti robotą – įjungti, išjungti, numatyti gaires bei sukurti taisykles, nustatančias tam tikrus veiksmus ar jų seką. Programėlė padeda lengvai ir tikslingai automatizuoti procesus, todėl skaičius užduočių, kurias šeimininkui reikia atlikti „rankiniu būdu“, sumažėja. IFTTT ir roboto suderinamumas užtikrina lankstumą ir patogumą, garantuojama visiška roboto kontrolė, suteikianti komfortą „protinguose namuose“.

Unikalus šepetys, galingi filtrai, jautrūs sensoriai

Šis šiuolaikiškas dulkių siurblys yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie augina naminius gyvūnėlius – Neato Botvac D7 nepailstantis ir efektyvus karys kovoje su plaukais bei pūkais. Idealūs švaros rezultatai pasiekiami dėl pažangios šepečių sistemos (veikia net 4 kartus greičiau nei kiti tokio pobūdžio siurbliai) ir galingų, aukštos kokybės filtrų. Verta paminėti, kad kokybiški filtrai padeda užtikrinti oro gaivumą bei eliminuoja alergijos tikimybę. Sugaunamos net mažiausios dulkių dalelės!

Robotas puikiai susitvarko su nešvarumais, slypinčiais sunkiai pasiekiamose erdvėse – po sofomis, lovomis, spintelėmis ir t.t. „D“ formos dizainas garantuoja, kad nešvarumai būtų sunaikinti ir kampuose, pavyzdžiui, arti sienų (tuo, žinoma, rūpinasi ir kokybiškas šoninis šepetys).

Ką būtina žinoti?

Ypatingai intelektualus ir interaktyvus Neato Botvac D7 robotas dulkių siurblys labiausiai patiks tiems, kurie teikia pirmenybę komfortui bei žavisi „sumanaus namo“ (angl. Smart house) koncepcija.

„Neato“ aplikacija veikia su iOS ir Android įrenginiais. Botvac D7 Connected valdymas taip pat galimas pasitelkus Amazon Alexa, Google Home, Neato Chatbot Facebook arba IFTTT.

Komplektacija:

2,4 GHz + 5 GHz bevieliu ryšiu („Wi-Fi“) veikiantis robotų dulkių siurblys
Integruota pasikrovimo bazė
Maitinimo laidas
Spiralinis (Spiral Combo) šepetys
Šoninis šepetys
Ultra efektyvumo filtras 1 vnt.

Papildoma informacija

BūklėNaudotas
GamintojasNeato
ModelisD7
TipasDulkių siurbliai
Kaina:200€
Kontaktai
  • PaskelbėAna
  • Telefonas860572680
  • El. paštasrobotaisiurbliai@inbox.lt
  • VietovėVisi miestai
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba