Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai
Pagrindinis Darbas, verslasKursai, mokymai

Nuotoliniai elektroninės prekybos kursai

Paskelbta | 2024 Birželio 5d. | 13:10
Nuotoliniai elektroninės prekybos kursai
Parodytas: 13470 k. Perskaitytas: 10093 k.
Nuotoliniai elektroninės prekybos pradmenų kursai dabar tik 32 Eur (už visą kursą).
Elektroninės prekybos pradmenų kursai vyksta nuotoliniu būdu, taigi Jūs galite mokytis bet kurioje Jums patogioje vietoje bei patogiu laiku. Elektroninės prekybos pradmenų nuotoliniai kursai - tai tokie mokymai, kai Jūs studijuojate mokymo ir konsultavimo centro "Viskas lengvai" į Jūsų elektroninį paštą atsiųstą medžiagą bei elektroniniu paštu bendraujate su kuruojančia dėstytoja. Jums išstudijavus teorinę medžiagą, elektroniniu paštu išsiųsime klausimus, kuriuos reikės atsakyti. Kai tai padarysite - išsiųsite elektroniniu paštu mums. Dėstytoja patikrins Jūsų atsakytus klausimus, jei bus klaidų - jas ištaisys bei pateiks teisingus klausimų atsakymus elektroniniu paštu. Baigus šiuos nuotolinius elektroninės prekybos pradmenų kursus Jums išsiųsime elektroninės prekybos pradmenų kursų baigimo pažymėjimą, kuriame nėra rašoma, kad kursuose mokėtės nuotoliniu būdu. Mokantis nuotoliniuose elektroninės prekybos pradmenų kursuose, Jūs galite pradėti mokytis Jums patogiu laiku bei mokytis pageidaujamu intensyvumu, t.y. tuomet, kai galite tam skirti laiko. Elektroninės prekybos pradmenų kursų apimtis yra 4 akad.val. Mokytis galite norimu intensyvumu, kadangi užbaigti nuotolinius kursus reikėtų ne vėliau, kaip per 12 mėnesių nuo registracijos į šiuos kursus.
Nuotoliniai elektroninės prekybos pradmenų kursai yra naudingi norintiems kurti savo elektroninę parduotuvę arba dirbti elektroninės parduotuvės vadybininkais, administratoriais ir pan. bei neturiniems žinių ir patirties šioje srityje. Nuotoliniai elektroninės prekybos pradmenų kursai yra skirti pradedantiesiems.
Nuotolinių elektroninės prekybos pradmenų kursų metu nagrinėjamų temų sąrašas: elektroninis verslas, elektroninė prekyba bei jos privalumai ir trūkumai, elektroninė parduotuvė, elektroninės parduotuvės kūrimas, pagrindiniai elektroninės parduotuvės moduliai, pagrindiniai darbo su elektronine parduotuve reikalavimai, verslo formos pasirinkimas kuriant elektroninę parduotuvę, elektroninės parduotuvės reklama internete, elektroninės parduotuvės klientų aptarnavimas.
Nuotolinių elektroninės prekybos pradmenų kursuose yra pateikiama teorinė medžiaga. Tam, kad įtvirtinti išmoktą teorinę medžiagą, yra pateikiami klausimai.
Norint mokytis nuotoliniuose elektroninės prekybos pradmenų kursuose, registruojantis reikia el.paštu viskaslengvai@gmail.com parašyti vardą, pavardę bei telefoną ir, kad norite registruotis į elektroninės prekybos nuotolinius kursus. Tuomet mes Jums išrašysime išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią kartu su sutarties pavyzdžiu perskaitymui nusiųsime el.paštu. Kai gausime Jūsų mokėjimą, nusiųsime mūsų pasirašytą bei antspaudu patvirtintą sutartį ir kursų teorinę medžiagą. Kai išmoksite pateiktą medžiagą, Jūs mums pranešite el.paštu ir mes Jums išsiųsime klausimus, kuriuos reikės atsakyti. Kai atsakysite klausimus - persiųsite juos mums, o mes juos patikrinsime, jei bus klaidų - jas ištaisysime. Atsakytų klausimų pataisymus (jeigu tokių bus) bei teisingus klausimų atsakymus (jei reikės) Jums persiųsime elektroniniu paštu. Baigus kursus išsiųsime pažymėjimą.
Papildoma informacija el. paštu: viskaslengvai@gmail.com (šiuo elektroniniu paštu Jūsų laiškų laukiame bet kuriuo Jums patogiu laiku, į Jūsų elektroninius laiškus stengsimės atsakyti kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 2 darbo dieną).
Kaina:32€
Kontaktai

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba