Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai
Pagrindinis Darbas, verslasInterneto svetainės, paslaugos

Parduodama elektroninė parduotuvė

Paskelbta | 2023 Lapkričio 30d. | 19:48
Parduodama elektroninė parduotuvė
Parodytas: 583 k. Perskaitytas: 458 k.
Parduodama elektroninė parduotuvė, prekiaujanti tiekėjų kontaktų sąrašais (“digital" produktas). El.parduotuvė yra visiškai nauja, prekiauti per šią elektroninę parduotuvę nebuvo pradėta.
Labai tinka kaip papildoma veikla turint darbą, kuriame nėra labai didelis užimtumas. Veiklą galima vykdyti bet kurioje vietoje visur kur yra internetas, todėl tinka tiek ir gyvenantiems Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Prekyba tiekėjų sąrašais yra daug pelningesnis dalykas negu fizinėmis prekėmis, nes tą patį tiekėjų sąrašą galima parduoti daug kartų!
Be to, parduodamoje el.parduotuvėje yra ne tik fizinių prekių tiekėjų sąrašai, bet ir skaitmeninių produktų (elektroninių knygų) tiekėjų sąrašas, kas daro šią parduotuvę išskirtinę.
Puiki veikla turint laisvo laiko tuo užsiimti ir prekiauti. El.parduotuvė puikiai tinka vykdyti veiklą pagal individualios veiklos pažymą, tačiau galima vykdyti ir įsteigus įmonę. Pradedant prekiauti reikėtų pradėti leisti reklamas per facebook ir instagram, dėti skelbimus į nemokamus skelbimų portalus bei džiaugtis pardavimais.
Šiuo metu el.parduotuvė priklauso įmonei, taigi parduodant šią el.parduotuvę būtų išrašoma sąskaita faktūra.
Nebrangus el.parduotuvės išlaikymas (per mėnesį išeina vos 2,5 EUR). Įsigijus parduotuvę iki 2024 m. rugpjūčio vidurio parduotuvės išlaikymas nieko nekainuos, nes iki to laikotarpio už parduotuvės išlaikymą jau yra apmokėta.
Parduotuvės pirkėjui perduosiu el.parduotuvę, tiekėjų sąrašus, pateiksiu informaciją kaip dirbti su el.parduotuve, pateiksiu nemokamų skelbimų portalų sąrašą, kurį sudaro apie 30 skelbimų portalų (juose galima nemokamai reklamuoti parduotuvę).
El.parduotuvė www.prekiaukinternetu.lt
Kaina 300 EUR.
Jeigu norite prekiauti tik savo turimomis prekėmis, esant poreikiui, galima sukurti ir visiškiai naują panašią elektroninę parduotuvę su norimu pavadinimu, kurioje galėsite prekiauti tik savo turimomis prekėmis.
Kaina:300€
Kontaktai
  • PaskelbėViskas internetu 24
  • Telefonas+37062866118
  • El. paštasviskasinternetu24@gmail.com
  • VietovėVisi miestai
  • Svetainėwww.prekiaukinternetu.lt
reklama svetainėje
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba