Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai
Pagrindinis TransportasPadangos

Vasarinės automobilių padangos

Paskelbta | 2024 Liepos 10d. | 21:51
Parodytas: 3346 k. Perskaitytas: 2831 k.
Parduodame naujas vasarines padangas už gerą kainą! Štai jūsų galimybė pagerinti automobilio važiavimo saugumą ir komfortą šiltuoju metų laiku.

Mūsų padangų asortimente rasite įvairių gamintojų ir modelių, skirtų įvairiems automobiliams. Mes siūlome aukštos kokybės vasarines padangas, kurios užtikrins ne tik puikų sukibimą su kelio danga, bet ir ilgą tarnavimo laiką.

Pasirinkimas apima visus populiariausius dydžius ir prekės ženklus. Tai suteiks jums galimybę rasti idealias padangas savo automobiliui. Mes stengiamės pasiūlyti konkurencingas kainas, kad galėtumėte sutaupyti savo biudžetą.

Taip pat teikiame profesionalią konsultaciją dėl tinkamiausių padangų pasirinkimo atsižvelgiant į jūsų automobilio tipą, važiavimo sąlygas ir asmenines poreikius.

Neskubėkite ir ateikite pas mus išbandyti mūsų padangų. Mes esame pasiruošę pasiūlyti ne tik aukštos kokybės produkciją, bet ir draugišką aptarnavimą bei greitą aptarnavimą. Užtikriname, kad jūsų kelionės šiltuoju metų laiku bus ne tik saugesnės, bet ir malonesnės!

Kreipkitės telefonu     +370 689 777 44 arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu     Panerių g. 45, LT-03202 Vilnius. Jūsų patogumui priimame ir internetinius užsakymus (https://www.pirkitpadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/vasarines-padangos) Įsitikinkite, kad jūsų automobilis yra paruoštas vasaros iššūkiams su mūsų aukštos kokybės vasarinėmis padangomis!
Kontaktai
  • Paskelbėhttps://www.pirkitpadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/vasarines-padangos
  • Telefonas+37065896987
  • VietovėVilnius

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba