Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai
Pagrindinis Namai, buitisSodui, daržui

REPELENTAS/APSAUGA PUŠIMS, EGLUTĖMS

Paskelbta | 2024 Gegužės 15d. | 09:05
REPELENTAS/APSAUGA PUŠIMS, EGLUTĖMS
  • REPELENTAS/APSAUGA PUŠIMS, EGLUTĖMS
  • REPELENTAS/APSAUGA PUŠIMS, EGLUTĖMS
Parodytas: 701 k. Perskaitytas: 548 k.
Repelentas „Cervacol Extra“ skirtas profesionaliam naudojimui miškų ūkyje. „Cervacol Extra“ – tai naudoti paruošta pasta, sukurta iš įvairaus smėlio frakcijų mechaninių dalelių. Veiklioji medžiaga: mechaninių dalelių užpildas, susidedantis iš kvarcinio smėlio (251 g/kg) ir natūralaus silikato mineralo (424 g/kg). Repelentas apsaugo miške augančius spygliuočius ir lapuočius medžius nuo laukinių gyvūnų daromos žalos. Pradedamas naudoti pasibaigus einamųjų metų vegetacijai, rudenį. Repelentu negalima apdoroti drėgnų augalų ir esant šalnoms. Rekomenduojama, kad apdorojimo metu temperatūra būtų apie 0 ºC. Repelento „Cervacol Extra“ poveikis pagrįstas trejopu efektu: spalva, skoniu ir šiurkštumu. Prie repelento laukiniai gyvūnai nepripranta net ir naudojant jį daug metų.
Naudojimas:
Viršūniniam ūgliui apsaugoti naudojama paruošta repelento „Cervacol Extra“ pasta. Priemonės negalima skiesti vandeniu. Tepant būtina mūvėti storas gumines pirštines. Repelento sluoksniu aptepti apie 5–10 cm viršūninio ūglio, atsižvelgiant į saugomus augalus. Tepti atliekant judesį aukštyn, kartu aptepant ir viršūninį pumpurą. Apdorojimo metu augalas turi būti sausas.
Atsižvelgiant į tai, kokios rūšies augalai apdorojami, repelento „Cervacol Extra“ norma yra nuo 1,5 iki 2,5 kg/1000 augalų.
„Cervacol Extra“ pradeda veikti iškart, kai tik juo apdorojami augalai.
Pakuotė - 5 kg
Kaina 18,00 Eur+PVM/ 5kg
Daugiau informacijos tel. +370 616 04088 arba el.p.: info@grentus.lt
Kaina:21€
Kontaktai
  • Telefonas+37069909098
  • El. paštasinfo@grentus.lt
  • VietovėPanevėžys
  • Svetainėwww.grentus.lt

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba