Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai
Pagrindinis Namai, buitisNamų apyvokos reikmenys

Dulkių siurblys - šluota Bissell

Paskelbta | 2024 Vasario 8d. | 07:52
Parodytas: 8633 k. Perskaitytas: 7458 k.
Naudotas nedaug, idealios būklės, išplautas, išvalytas, absoliučiai be jokių defektų.
Lengvai išvalykite kietas grindis ir kilimus naudodamiesi BISSELL „CrossWave siurbliu. Plovimui įrenginys visada naudoja tik švarų vandenį, nes yra atskiri rezervuarai. Efektyviai pasiekia ir valo kraštus. Turi savaiminio išsivalymo funkciją. Vienas įrenginys - trys valymo būdai. Siurbkite, plaukite ir sausinkite grindis vienu metu, kad sutaupytumėte laiko.Vos vieno mygtuko paspaudimu lengvai pereikite nuo kietų grindų valymo prie kilimų siurbimo ir atnaujinimo. Ant rankenos įmontuoti mygtukai lengvai pasiekiami, kad režimą perjungti galėtumėte valymo metu. Bissell CrossWave puikus pasirinkimas kasdieniam namų valymui ir netikėtiems nešvarumams įveikti.
Bissell CrossWave turi besisukantį šepetį, kuris ne tik šveičia ir kruopščiai valo grindis, bet taip pat ir užtikrina, kad ant grindų neliktų nešvaraus vandens. Daugiafunkcinis siurblys naudoja dvigubos talpos technologiją. Tai reiškia, kad purvinas vanduo yra atskirtas nuo švaraus, todėl grindys yra plaunamos tik švariu vandeniu, taip užtikrinant nepriekaištingą švarą jūsų namuose.
Taupykite laiką tvarkydami namus, kad daugiau laiko galėtumėte skirti mėgstamai veiklai. Bissell CrossWave vienu metu siurbia, plauna ir džiovina grindis. Jums nebereikės naudoti kelių skirtingų prietaisų grindų siurbimui ir plovimui. Daugiafunkcinis siurblys atliks viską vienu metu, kad iš karto galėtumėte džiaugtis švariomis, išdžiovintomis grindimis. Plaukite ne tik grindis, bet ir kilimus!
Bissell CrossWave siurblys turi itin patogų valdymą ir yra labai manevringos konstrukcijos. Pasukama siurblio pado galvutė leidžia siurbliui palįsti po baldais, prieiti prie kiekvieno kampo ar kitų sunkiai pasiekiamų vietų.

Papildoma informacija

BūklėNaudotas
Kaina:160€
Kontaktai
  • PaskelbėRita
  • Telefonas867210563
  • El. paštasritux74@gmail.com
  • VietovėPanevėžys

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba