Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Čiuožyklų gamybos ir operavimo standartai

Čiuožyklų gamyba ir operavimas yra reguliuojami įvairių šalių ir tarptautinių standartų, kad būtų užtikrintas lankytojų saugumas. Žemiau išvardinti pagrindiniai standartai.

name
Parodytas: 83396 k.Perskaitytas: 32940 k.

Tarptautiniai Standartai:

ISO (tarptautinė standartizacijos organizacija) - ISO 17842: Šis standartas aprašo reikalavimus čiuožyklų saugumui ir aptarnavimui. Jis padalintas į kelias dalis, kurios apima skirtingus čiuožyklų aspektus, tokius kaip konstrukcija, eksploatacija ir patikrinimai.

Europos Standartai:

EN 13814 (Europos standartas) aprašo reikalavimus pramogų įrangai ir atrakcionams, įskaitant čiuožyklas. Jis apima projektavimą, gamybą, montavimą, patikrinimus ir eksploataciją.

EN14960 (Europos standartas) aprašo saugumo ir kokybės reikalavimus pripučiamoms pramogų įrangai įskaitant ir čiuožyklas, kurios dažnai naudojamos vaikų šventėse, festivaliuose ir kituose renginiuose.

JAV Standartai:

ASTM F24 Committee: šis komitetas priklauso ASTM International organizacijai ir yra atsakingas už standartus, susijusius su pramogų atrakcionais ir įranga, įskaitant čiuožyklas.

ASTM F2291: Tai standartas pramogų atrakcionų įskaitant čiuožyklas, konstrukcijai ir eksploatacijai.

Australijos Standartai:

AS 3533 (Australijos standartas) apima reikalavimus pramogų atrakcionams ir įrangai Australijoje.

Kitos Organizacijos:

IAAPA (Tarptautinė pramogų parkų ir atrakcionų asociacija) teikia informaciją apie geriausias pramonės praktikas, įskaitant čiuožyklų saugumą ir operavimą.

Šie standartai ir organizacijos padeda užtikrinti, kad čiuožyklos būtų saugios visiems lankytojams, ir reguliuoja visus čiuožyklų gyvavimo etapus, nuo projektavimo iki eksploatacijos ir priežiūros.

Informaciją paruošė smagių ir įdomių renginių įmonė EMOVENTS, kuri taip pat turi vienintelę mega čiuožyklą Lietuvoje. Daugiau apie tai sužinosite: https://www.emovents.lt/pramogu-irangos-nuoma/big-slide

Paskelbta | 2023 Birželio 9d. | 14:24

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba