Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Dantų balinimo produktai ir jų efektyvumas

Dantų balinimo produktai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni, todėl daugelis žmonių siekia ryškesnės, jaunatviškesnės šypsenos. Rinkoje yra daugybė produktų, nuo dantų pastos ir burnos skalavimo skysčio iki juostelių, gelių ir net profesionalių gydymo priemonių. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą žinomiausių dantų balinimo produktų ir jų efektyvumą.

name
Parodytas: 2438 k.Perskaitytas: 115 k.

     Crest 3D White White Strips

Crest 3D White Whitestrips yra viena iš labiausiai žinomų ir plačiausiai naudojamų dantų balinimo namuose produktų rinkoje. Šios juostelės yra pagamintos pagal specialią formulę, kuri gali pašalinti daugelį metų sunkiai įsitvirtinusias dėmes vos per 30 minučių per dieną. Juos paprasta naudoti ir matomus rezultatus galima pasiekti vos per tris dienas. Tačiau kai kurie vartotojai gali jausti jautrumą ar diskomfortą juos naudodami.

     Colgate Optic balta dantų pasta

Colgate Optic White Toothpaste yra populiari dantų pasta, kurioje yra daug vandenilio peroksido, kuris yra žinomas dėl savo dantų balinimo savybių. Teigiama, kad ši dantų pasta pašalina paviršiaus dėmes ir pašviesina dantis vos per savaitę. Jis yra saugus naudoti kasdien ir laikui bėgant gali suteikti laipsniškų rezultatų. Tačiau kai kurie vartotojai gali pastebėti, kad tai sukelia jautrumą ar dirginimą.

     Zoom dantų balinimas

Zoom dantų balinimas – tai profesionali procedūra, atliekama odontologijos kabinete. Šio gydymo metu dantys užtepami specialiu geliu ir jį suaktyvina naudojant didelio intensyvumo šviesą. Gydymas paprastai gali būti baigtas per vieną valandą ir gali iš karto duoti pastebimų rezultatų. Tačiau tai gali būti brangesnė nei gydymas namuose ir gali sukelti jautrumą ar diskomfortą.

     „Opalescence Go“ dantų balinimas

„Opalescence Go“ dantų balinimas yra dar viena procedūra namuose, kurios metu dantis balina iš anksto užpildyti padėklai. Padėklai sukurti taip, kad patogiai tilptų burnoje ir gali duoti pastebimų rezultatų vos per penkias dienas. Gydymas yra saugus ir veiksmingas ir gali būti labiau prieinama alternatyva profesionaliems gydymo būdams. Tačiau kai kurie vartotojai gali jausti jautrumą ar diskomfortą.

     Luster Pro Light dantų balinimo sistema

„Luster Pro Light“ dantų balinimo sistema – tai procedūra namuose, kurios metu dantis balina šviesa aktyvuojamas gelis. Procedūra skirta naudoti tik dvi minutes per dieną ir gali duoti pastebimų rezultatų vos per tris dienas. Sistema yra paprasta naudoti ir gali būti pigesnė alternatyva profesionaliam gydymui. Tačiau kai kurie vartotojai gali jausti jautrumą ar diskomfortą.

Be aukščiau paminėtų produktų, verta apsvarstyti ir kitus žinomus dantų balinimo produktus, tokius kaip:

     AuraGlow dantų balinimo rinkinys

„AuraGlow“ dantų balinimo rinkinys – tai dar vienas gydymas namuose, kurio metu dantims balinti naudojama LED šviesos technologija. Rinkinyje yra burnos padėklas, balinamojo gelio švirkštas ir LED lemputė geliui aktyvuoti. Procedūra skirta naudoti tik 30 minučių per dieną ir gali duoti pastebimų rezultatų vos per vieną savaitę. Sistema yra saugi ir paprasta naudoti ir gali būti pigesnė alternatyva profesionaliam gydymui.

     Rembrandt Deeply White dantų pasta

Rembrandt Deeply White Toothpaste yra populiari dantų pasta, skirta pašalinti gilias dėmes ir balinti dantis. Sudėtyje yra aktyvių ingredientų, įskaitant vandenilio peroksidą ir kepimo soda, derinys, užtikrinantis veiksmingus balinimo rezultatus. Dantų pasta taip pat skirta sustiprinti emalį ir gaivinti burnos kvapą. Tačiau kai kurie vartotojai gali pastebėti, kad tai sukelia jautrumą ar dirginimą.

     GLO Brilliant dantų balinimo prietaisas

GLO Brilliant Teeth Whitening Device – tai profesionali dantų balinimo sistema, kurią galima naudoti namuose. Rinkinį sudaro kandiklis, įkrovimo dokas ir balinimo gelis. Kandiklyje naudojama šilumos ir šviesos technologija, kad suaktyvintų gelį, o tai gali duoti pastebimų rezultatų vos per penkias dienas. Sistema yra saugi ir paprasta naudoti ir gali būti pigesnė alternatyva profesionaliam gydymui.

     Supersmile dantų balinimo sistema

„Supersmile“ dantų balinimo sistema yra dar viena populiari procedūra namuose, kurią sudaro dantų pasta ir balinimo greitintuvas. Dantų pasta turi specialią formulę, kuri gali pašalinti paviršiaus dėmes ir pašviesinti dantis, o akceleratorius padeda sustiprinti balinimo efektą. Sistema yra saugi ir paprasta naudoti ir gali duoti pastebimų rezultatų vos per dvi savaites.

Crest 3D White Strips

Crest 3D Whitestrips yra populiari dantų balinimo namuose sistema, kurioje naudojama juostelė. Juostelės yra padengtos balinančiu geliu, kuriame yra vandenilio peroksido, ir skirtos tepti dantis 30 minučių per dieną 14 dienų. Sistema yra paprasta naudoti ir gali duoti pastebimų rezultatų vos per kelias dienas. Tačiau kai kurie vartotojai gali jausti jautrumą ar sudirginimą.

     Padidinti! Balinimo gydymas

Padidinti! Balinimo procedūra – tai profesionalaus lygio dantų balinimo procedūra, atliekama odontologijos kabinete. Gydymo metu dantys tepami balinančiu geliu, kuris aktyvuojamas specialia šviesa. Gydymas gali duoti įspūdingų rezultatų vos per vieną valandą, todėl tai populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori greitų ir efektyvių rezultatų. Tačiau gydymas gali būti brangus ir netikti turintiems jautrius dantis.

     „Opalescence Go“ balinimo rinkinys

„Opalescence Go Whitening Kit“ – tai namuose naudojama dantų balinimo sistema, naudojanti iš anksto užpildytus padėklus balinimo geliui tiekti į dantis. Padėklai sukurti taip, kad patogiai tilptų ant dantų ir gali būti dėvimi vos 15 minučių per dieną. Sistema yra saugi ir paprasta naudoti ir gali duoti pastebimų rezultatų vos per kelias dienas. Tačiau kai kurie vartotojai gali jausti jautrumą ar sudirginimą.

Renkantis dantų balinimo produktą, svarbu atsižvelgti į norimą balinimo lygį, produkte naudojamas sudedamąsias dalis, galimą šalutinį poveikį ir savo biudžetą. Taip pat svarbu atidžiai laikytis instrukcijų, kad rezultatai būtų saugūs ir veiksmingi. Konsultacijos su odontologu taip pat gali būti naudingos nustatant, kuri balinimo parinktis jums tinkamiausia.

Paskelbta | 2023 Gegužės 6d. | 21:26

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba