Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Dešimt veiksmingų būdų, kaip pašalinti rūdis nuo metalinių paviršių

Rūdys yra dažna problema, atsirandanti ant metalinių paviršių, kai juos ilgą laiką veikia drėgmė ir deguonis. Tai gali susilpninti metalą ir padaryti jį negražų. Tačiau yra įvairių būdų pašalinti rūdis – nuo namų apyvokos daiktų iki komercinių gaminių. Šiame straipsnyje išnagrinėsime dešimt veiksmingų būdų, kaip pašalinti rūdis nuo metalinių paviršių.

name
Parodytas: 162 k.Perskaitytas: 130 k.

     Actas
     Actas yra puikus rūdžių valiklis, nes jame yra acto rūgšties. Norėdami naudoti actą, pamerkite surūdijusį daiktą į dubenį su actu keletą valandų arba per naktį. Po to nuvalykite daiktą šveitimo šepečiu, nuplaukite vandeniu ir išdžiovinkite.

     Kepimo soda ir vanduo
     Kepimo soda yra dar vienas veiksmingas rūdžių valiklis. Norėdami jį naudoti, sumaišykite kepimo soda ir vandenį į pastą ir užtepkite surūdijusią vietą. Palikite keletą valandų, tada nušveiskite šepetėliu ir nuplaukite vandeniu.

     Citrinos sulčių
     Citrinų sultyse yra citrinos rūgšties, kuri gali ištirpinti rūdis. Išspauskite citrinos sultis ant surūdijusios vietos ir palikite keletą valandų. Nuvalykite vietą šepetėliu ir nuplaukite vandeniu.

     Druska ir kalkės
     Rūdims pašalinti taip pat galima naudoti druskos ir kalkių mišinį. Surūdijusią vietą pabarstykite druska, tada išspauskite laimo sultis. Palikite keletą valandų, tada nuvalykite vietą šepetėliu ir nuplaukite vandeniu.

     Bulvės
     Tikėkite ar ne, bulvės taip pat gali pašalinti rūdis. Perpjaukite bulvę per pusę ir patrinkite surūdijusią vietą. Palikite keletą valandų, tada nuvalykite vietą šepetėliu ir nuplaukite vandeniu.

     Coca-Cola
     Coca-Cola sudėtyje yra fosforo rūgšties, kuri gali ištirpinti rūdis. Ant surūdijusios vietos užpilkite šiek tiek Coca-Cola ir palikite keletą valandų. Nuvalykite vietą šepetėliu ir nuplaukite vandeniu.

     Jūrų želė
     Naval Jelly yra komercinis rūdžių valiklis, kuriame yra fosforo rūgšties. Surūdijusią vietą užtepkite želė ir palikite keletą valandų. Nuvalykite vietą šepetėliu ir nuplaukite vandeniu.

     Švitrinis popierius
     Švitrinis popierius gali būti naudojamas paviršiaus rūdims pašalinti. Surūdijusią vietą šveiskite šiurkščiu švitriniu popieriumi, kol rūdys nebeliks. Tada naudokite smulkų švitrinį popierių, kad išlygintumėte plotą.

     Vielinis šepetys
     Vieliniu šepečiu taip pat galima pašalinti paviršiaus rūdis. Šveiskite surūdijusią vietą vieliniu šepečiu, kol rūdys išnyks.

     Elektriniai įrankiai
     Dideliems apkrovoms rūdžių šalinimui galima naudoti elektrinius įrankius, tokius kaip kampiniai šlifuokliai, rotaciniai šlifuokliai arba vieliniai šepečiai, pritvirtinti prie grąžto.

Rūdys yra dažna problema, kurią galima išspręsti įvairiais sprendimais. Nuo namų apyvokos daiktų iki komercinių rūdžių valiklių – yra daug būdų, kaip pašalinti rūdis nuo metalinių paviršių. Svarbiausia yra pasirinkti geriausią sprendimą pagal rūdžių tipą ir stiprumą, su kuriuo susiduriate.

Paskelbta | 2023 Balandžio 6d. | 22:08

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba