Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Elektrinių automobilių top 20 gamintojų sąrašas

Elektrinės transporto priemonės (EV) pastaraisiais metais išpopuliarėjo, nes gali sumažinti priklausomybę nuo iškastinio kuro ir sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį. Pateikiame 20 geriausių elektromobilių gamintojų sąrašą pagal jų pasaulinius elektromobilių pardavimus:

name
Parodytas: 552 k.Perskaitytas: 95 k.

     Tesla: Tesla yra pirmaujanti elektrinių transporto priemonių ir atsinaujinančios energijos produktų gamintoja. Bendrovė turi daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Model 3“, „Model Y“, „Model S“ ir „Model X“.

     „Toyota“: „Toyota“ yra tarptautinė korporacija, gaminanti daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Toyota Prius Prime“ ir „Toyota Mirai“ kuro elementų transporto priemones.

     „Renault“: „Renault“ yra prancūzų automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Renault Zoe“ ir „Renault Twizy“.

     Volkswagen: Volkswagen yra Vokietijos automobilių gamintojas, gaminantis įvairias elektrines transporto priemones, įskaitant Volkswagen e-Golf ir Volkswagen ID.3.

     Nissan: Nissan yra Japonijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Nissan Leaf ir Nissan e-NV200.

     BYD: BYD yra Kinijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant BYD Qin, BYD Tang ir BYD Song.

     „General Motors“: „General Motors“ yra amerikiečių automobilių gamintojas, gaminantis įvairias elektrines transporto priemones, įskaitant „Chevrolet Bolt“, „Chevrolet Volt“ ir „Cadillac CT6 Plug-In Hybrid“.

     BMW: BMW yra Vokietijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant BMW i3 ir BMW i8.

     „Hyundai“: „Hyundai“ yra Pietų Korėjos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Hyundai Kona Electric“ ir „Hyundai Ioniq Electric“.

     Kia: Kia yra Pietų Korėjos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Kia Soul EV ir Kia Niro EV.

     „Audi“: „Audi“ yra Vokietijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Audi e-tron“ ir „Audi Q2 e-tron“.

     „Honda“: „Honda“ yra Japonijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Honda Clarity Plug-In Hybrid“ ir „Honda Fit EV“.

     Mercedes-Benz: Mercedes-Benz yra Vokietijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Mercedes-Benz EQC ir Mercedes-Benz B klasės elektrinę pavarą.

     „Porsche“: „Porsche“ yra Vokietijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Porsche Taycan“ ir „Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid“.

     „Volvo“: „Volvo“ yra Švedijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Volvo XC40 Recharge“ ir „Volvo Polestar 2“.

     Subaru: Subaru yra Japonijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Subaru Crosstrek Hybrid ir Subaru Legacy Hybrid.

     Lexus: Lexus yra prabangių Japonijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Lexus LS 500h ir Lexus UX 300e.

     Mitsubishi: Mitsubishi yra Japonijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Mitsubishi Outlander PHEV ir Mitsubishi i-MiEV.

     Peugeot: Peugeot yra prancūzų automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Peugeot e-208 ir Peugeot e-2008.

     Mini: Mini yra Didžiosios Britanijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Mini Cooper SE ir

Paskelbta | 2022 Gruodžio 26d. | 18:47

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba