Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Geriausiai apmokamos mediko specialybės

Renkantis medicinos specialybę reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, o vienas svarbus veiksnys daugeliui gydytojų yra galimybė gauti didelį atlyginimą. Šiame straipsnyje aptarsime kai kurias medicinos specialybes, kurios dažniausiai siūlo didžiausią atlyginimą.

name
Parodytas: 163 k.Perskaitytas: 55 k.

 

     Ortopedinė chirurgija: Ortopedijos chirurgai specializuojasi kaulų ir raumenų sistemos, įskaitant kaulus, sąnarius, raumenis, sausgysles ir raiščius, traumų ir ligų diagnozavimo, gydymo ir prevencijos srityse. Jie gali atlikti operacijas, skirtas taisyti ar pakeisti sąnarius, pvz., pakeisti klubo ar kelio sąnarius arba taisyti lūžius. Remiantis „Medscape“ apklausa, ortopedijos chirurgai paprastai gauna didelius atlyginimus, o vidutinės metinės pajamos yra apie 517 000 Eur.

     Kardiologija: Kardiologai yra gydytojai, kurių specializacija yra širdies ir kraujagyslių ligų diagnostika ir gydymas. Jie gali atlikti įvairias procedūras, tokias kaip angioplastika, stentavimas ir širdies šuntavimo operacija. Kardiologai paprastai turi didelius atlyginimus, kurių vidutinės metinės pajamos yra apie 497 000 Eur, remiantis ta pačia Medscape apklausa.

     Dermatologija: Dermatologai yra gydytojai, kurių specializacija yra odos, plaukų ir nagų ligų diagnostika ir gydymas. Jie gali diagnozuoti ir gydyti odos vėžį, spuogus, rožinę ir kitas odos ligas. Dermatologai paprastai gauna didelius atlyginimus, o vidutinės metinės pajamos yra apie 471 000 Eur, remiantis „Medscape“ apklausa.

     Gastroenterologija: Gastroenterologai yra gydytojai, kurie specializuojasi virškinimo sistemos, įskaitant stemplę, skrandį, plonąją žarną ir storąją žarną, diagnozėje ir gydyme. Jie gali atlikti endoskopines procedūras, tokias kaip kolonoskopijos ir viršutinės endoskopijos, norėdami diagnozuoti ir gydyti įvairias ligas. Gastroenterologai paprastai gauna didelius atlyginimus, o vidutinės metinės pajamos yra apie 461 000 Eur , remiantis „Medscape“ apklausa.

     Urologija: Urologai yra gydytojai, kurių specializacija yra šlapimo takų ir vyrų reprodukcinės sistemos ligų diagnostika ir gydymas. Jie gali atlikti operacijas, skirtas šlapimo pūslės, prostatos ar inkstų atstatymui ar pašalinimui, arba tokių būklių, kaip šlapimo nelaikymas ar erekcijos sutrikimas, gydymui. Urologai paprastai gauna didelius atlyginimus, o vidutinės metinės pajamos yra apie 460 000 Eur, remiantis „Medscape“ apklausa.

Svarbu pažymėti, kad šie skaičiai yra tik apytiksliai ir gali skirtis atsižvelgiant į įvairius veiksnius, įskaitant vietą, patirtį ir specialybės paklausą. Be to, nors didelis atlyginimas gali būti pagrindinis veiksnys renkantis medicinos specialybę, tai neturėtų būti vienintelis veiksnys. Kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra gydytojo interesai ir įgūdžiai, specialybės reikalavimai ir atsakomybė bei asmeniniai ir profesiniai gydytojo tikslai.

Paskelbta | 2022 Gruodžio 24d. | 00:46

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba