Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Geriausiai vertinami viešbučiai Turkijoje

Turkija yra populiari vieta keliautojams iš viso pasaulio ir dėl geros priežasties. Šalis siūlo turtingą kultūros paveldą, nuostabius gamtos kraštovaizdžius, skanią virtuvę ir šiltą svetingumą. Vienas iš pagrindinių faktorių, lemiančių įsimintiną kelionių patirtį, yra apgyvendinimas, o Turkijoje netrūksta prabangių viešbučių, teikiančių pasaulinio lygio patogumus ir paslaugas. Šiame straipsnyje atidžiau pažvelgsime į geriausių viešbučių Turkijoje sąrašą, remiantis keliautojų įvertinimais.

name
Parodytas: 106 k.Perskaitytas: 48 k.

     „Maxx Royal Kemer Resort“.
     „Maxx Royal Kemer Resort“ yra penkių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Antalijoje. Jame yra prabangūs kambariai, privatūs paplūdimiai, keli baseinai ir SPA centras. Svečiai gali mėgautis įvairia veikla – nuo vandens sporto iki teniso.

     Rixos Premium Belek
     „Rixos Premium Belek“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Antalijoje. Jis siūlo erdvius kambarius su balkonais, privatų paplūdimį, golfo aikštyną ir SPA. Viešbutyje taip pat yra keletas restoranų, kuriuose patiekiami turkiški ir tarptautiniai valgiai.

     Maxx Royal Belek golfo kurortas
     „Maxx Royal Belek Golf Resort“ yra penkių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Antalijoje. Jame yra privatus paplūdimys, keli baseinai, SPA centras ir golfo aikštynas. Svečiai taip pat gali mėgautis įvairia veikla, įskaitant vandens sportą, tenisą ir mini golfą.

     „Cornelia Diamond Golf Resort & Spa“.
     „Cornelia Diamond Golf Resort & Spa“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Antalijoje. Jis siūlo erdvius kambarius, privatų paplūdimį, keletą baseinų ir SPA. Viešbutyje taip pat yra golfo aikštynas ir daugybė restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

     Regnum Carya golfo ir SPA kurortas
     „Regnum Carya Golf & Spa Resort“ yra penkių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Antalijoje. Jame yra privatus paplūdimys, keli baseinai, golfo aikštynas ir SPA centras. Svečiai taip pat gali mėgautis įvairia veikla, įskaitant vandens sportą ir tenisą.

     Hillside paplūdimio klubas
     „The Hillside Beach Club“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Fethiye mieste. Jame yra privatus paplūdimys, keli baseinai ir SPA centras. Viešbutyje taip pat yra daugybė restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

     Gloria Serenity kurortas
     „Gloria Serenity Resort“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Antalijoje. Jis siūlo erdvius kambarius, privatų paplūdimį, keletą baseinų ir SPA. Viešbutyje taip pat yra golfo aikštynas ir daugybė restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

     Titanikas Deluxe Belek
     „Titanic Deluxe Belek“ yra penkių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Antalijoje. Jame yra privatus paplūdimys, keli baseinai, SPA centras ir golfo aikštynas. Svečiai taip pat gali mėgautis įvairia veikla, įskaitant vandens sportą ir tenisą.

     Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum
     „Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Bodrume. Jame yra erdvūs kambariai su balkonais, privatus paplūdimys, keli baseinai ir SPA centras. Viešbutyje taip pat yra keletas restoranų, kuriuose patiekiami turkiški ir tarptautiniai valgiai.

     Mandarinų Rytų Bodrumas
     „Mandarin Oriental Bodrum“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Bodrume. Jis siūlo erdvius kambarius su balkonais, privatų paplūdimį, keletą baseinų ir SPA. Viešbutyje taip pat yra daugybė restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

„Ritz-Carlton“, Stambulas
     „The Ritz-Carlton, Istanbul“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Stambule. Jame yra elegantiški kambariai, iš kurių atsiveria nuostabūs Bosforo sąsiaurio vaizdai, SPA centras ir daugybė restoranų, kuriuose patiekiami turkiški ir tarptautiniai valgiai.

     Shangri-La Bosforas, Stambulas
     Stambulo „Shangri-La Bosphorus“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Stambule. Jis siūlo erdvius kambarius su atskirais balkonais, SPA ir daugybę restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

     „Four Seasons“ viešbutis Stambulas prie Bosforo sąsiaurio
     „Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Stambule. Jame yra elegantiški kambariai, iš kurių atsiveria nuostabūs Bosforo sąsiaurio vaizdai, SPA centras ir daugybė restoranų, kuriuose patiekiami turkiški ir tarptautiniai valgiai.

     Ciragan Palace Kempinski Istanbul
     „Ciragan Palace Kempinski Istanbul“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Stambule. Jis siūlo erdvius kambarius su nuostabiais Bosforo sąsiaurio vaizdais, SPA ir daugybę restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

     Loterijos Stambule
     „Raffles Istanbul“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Stambule. Jis siūlo erdvius kambarius, iš kurių atsiveria nuostabūs miesto vaizdai, SPA ir daugybę restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

     Amanruya
     Amanruya yra prabangus viešbutis, įsikūręs Bodrume. Jame yra elegantiškos vilos su privačiais baseinais, SPA centras ir daugybė restoranų, kuriuose patiekiami turkiški ir tarptautiniai valgiai.

     D-viešbutis Maris
     „D-Hotel Maris“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Marmaryje. Jis siūlo erdvius kambarius su balkonais, privatų paplūdimį, keletą baseinų ir SPA. Viešbutyje taip pat yra daugybė restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

     Mandarin Oriental, Bodrumas
     „Mandarin Oriental, Bodrum“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Bodrume. Jis siūlo erdvius kambarius su balkonais, privatų paplūdimį, keletą baseinų ir SPA. Viešbutyje taip pat yra daugybė restoranų, tiekiančių turkišką ir tarptautinę virtuvę.

     Swissotel The Bosphorus Stambulas
     „Swissotel The Bosphorus Istanbul“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Stambule. Jame yra elegantiški kambariai, iš kurių atsiveria nuostabūs Bosforo sąsiaurio vaizdai, SPA centras ir daugybė restoranų, kuriuose patiekiami turkiški ir tarptautiniai valgiai.

     Amanruya

     „The House Hotel Bosforus“.

     „Kempinski“ viešbutis „The Dome“.

     Caresse, prabangių kolekcijų kurortas ir SPA, Bodrumas

     Mardano rūmai

     Mandarin Oriental, Bodrumas

     „Bodrum EDITION“.

     Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum

     Marmara Bodrum

     Rixos Premium Bodrum

     Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Spa

     Rixos Premium Gocek

     „Hilton Istanbul Bomonti“ viešbutis ir konferencijų centras

     „Kempinski“ viešbutis „The Dome“.

     „Xanadu Resort“ viešbutis

     D-viešbutis Maris

     „D-Resort Grand Azur Marmaris“.

     „Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa“.

     Sianji gerovės kurortas

     „Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa“.

     Titanikas Deluxe Golf Belek

     Hillside paplūdimio klubas

Paskelbta | 2023 Balandžio 3d. | 22:02

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba