Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Investicijos į nekilnojamąjį turtą Tenerifėje

Tenerifė, Ispanijos sala, esanti Atlanto vandenyne, tapo populiari turistų ir investuotojų vieta. Dėl savo nuostabių gamtos peizažų, gyvybingos kultūros ir palankios mokesčių sistemos Tenerifė tapo patrauklia vieta investicijoms į nekilnojamąjį turtą. Šiame straipsnyje aptarsime keletą pagrindinių priežasčių, kodėl verta turėti nekilnojamojo turto Tenerifėje.

name
Parodytas: 206 k.Perskaitytas: 73 k.

     Klimatas ir gamtos grožis
     Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Tenerifė yra tokia populiari turistų vieta, yra šiltas ir saulėtas klimatas. Vidutinė salos temperatūra ištisus metus yra apie 25°C, todėl tai ideali vieta ieškantiems šilto ir saulėto poilsio. Be to, Tenerifė yra žinoma dėl savo nuostabaus gamtos grožio, įskaitant aukštus kalnus, vešlius miškus ir nesugadintus paplūdimius. Turėdami nuosavybę Tenerifėje galėsite mėgautis visais šiais gamtos stebuklais savo laisvalaikiu.

     Stipri nuomos rinka
     Tenerifė yra populiari turistų lankoma vieta, kasmet pritraukianti milijonus lankytojų. Dėl šios stiprios turizmo rinkos Tenerifė yra patraukli vieta nekilnojamojo turto investuotojams, norintiems gauti pajamų iš nuomos. Turėdami platų nekilnojamojo turto asortimentą, nuo prabangių vilų iki nebrangių apartamentų, investuotojai gali rasti tobulą turtą, atitinkantį jų poreikius ir tikslinę rinką. Be to, didėjant Tenerifės, kaip skaitmeninių klajoklių ir nuotolinių darbuotojų, populiarumui, didėja ilgalaikės nuomos paklausa, suteikianti dar daugiau galimybių investuotojams.

     Mokesčių lengvatos
     Tenerifė yra Ispanijos dalis, o tai reiškia, kad jai galioja Ispanijos mokesčių įstatymai. Tačiau salai taip pat taikomas specialus mokesčių režimas, žinomas kaip Kanarų salų specialioji zona (ZEC). Šis režimas siūlo įvairias mokesčių lengvatas įmonėms ir asmenims, investuojantiems regione, įskaitant sumažintą tik 4 % pelno mokesčio tarifą, todėl Tenerifė yra patraukli vieta investuotojams, norintiems sumažinti savo mokestines prievoles.

     Auganti ekonomika
     Tenerifės ekonomika auga stabiliai, iš dalies dėl klestinčios turizmo pramonės. Saloje taip pat veikia daugybė kitų pramonės šakų, įskaitant atsinaujinančią energiją, logistiką ir technologijas. Ši įvairi ekonomika suteikia stabilų pagrindą nekilnojamojo turto investuotojams ir užtikrina, kad Tenerifėje būtų nuolatinė nekilnojamojo turto paklausa.

     Aukštos kokybės infrastruktūra
     Tenerifė pastaraisiais metais daug investavo į savo infrastruktūrą, ypatingą dėmesį skirdama transporto ryšiams ir technologijoms. Saloje yra modernus oro uostas su puikiu susisiekimu su Europa ir už jos ribų, taip pat patikima viešojo transporto sistema. Be to, Tenerifėje yra daugybė technologijų įmonių ir bendradarbystės erdvių, todėl tai yra patraukli vieta skaitmeniniams klajokliams ir nuotoliniams darbuotojams.

Stabili politinė ir teisinė aplinka
     Ispanija yra Europos Sąjungos narė, o tai reiškia, kad joje yra stabili politinė ir teisinė aplinka. Tenerifei naudinga Ispanijoje sukurta teisinė sistema, kuri suteikia saugią ir patikimą sistemą investuotojams į nekilnojamąjį turtą. Ispanijos vyriausybė taip pat siūlo įvairias paskatas užsienio investuotojams, pavyzdžiui, „Auksinės vizos“ programą, kuri suteikia leidimus gyventi tiems, kurie investuoja tam tikrą sumą į Ispanijos nekilnojamąjį turtą.

     Įvairi nekilnojamojo turto rinka
     Tenerifės nekilnojamojo turto rinka yra įvairi, ji siūlo įvairių nekilnojamojo turto objektų, atitinkančių skirtingus biudžetus ir pageidavimus. Nuo prabangių vilų ir apartamentų iki nuostabių kotedžų ir sublokuotų namų – Tenerifės nekilnojamojo turto rinka tinka įvairiems investuotojams. Be to, salos nekilnojamojo turto rinka yra gana stabili, o nekilnojamojo turto kainos bėgant metams nuolat auga.

     Gyvenimo kokybė
     Tenerifė siūlo aukštą gyvenimo kokybę, atsipalaidavusią ir ramią atmosferą. Saloje gyvena gyvybinga vietinė bendruomenė, taip pat auga emigrantų bendruomenė. Tenerifė siūlo puikias sveikatos priežiūros paslaugas, aukščiausios kokybės išsilavinimą ir įvairias laisvalaikio pramogas, tokias kaip vandens sportas, žygiai pėsčiomis ir golfas. Turėdami nekilnojamąjį turtą Tenerifėje galėsite mėgautis sveiku ir visaverčiu gyvenimo būdu gražioje ir ramioje aplinkoje.

     Kapitalo vertės padidėjimo potencialas
     Tenerifės nekilnojamojo turto rinka bėgant metams nuolat augo, o nekilnojamojo turto kainos nuolat didėjo. Investuotojai į nekilnojamąjį turtą gali gauti naudos iš kapitalo vertės padidėjimo ir nuomos pajamų, todėl Tenerifė yra protingas investavimo pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti ilgalaikį nekilnojamojo turto portfelį.

Norintiems investuoti į nekilnojamąjį turtą, Tenerifė siūlo daugybę privalumų. Nuo stabilios politinės ir teisinės aplinkos iki įvairios nekilnojamojo turto rinkos ir aukštos gyvenimo kokybės Tenerifė yra patraukli vieta investuotojams, norintiems gauti pajamų iš nuomos, turėti antrą būstą ar sukurti ilgalaikį nekilnojamojo turto portfelį. Tenerifė, turinti nuostabų gamtos grožį, šiltą klimatą ir palankią mokesčių sistemą, yra protingas investicijų pasirinkimas tiems, kurie siekia sveiko ir visaverčio gyvenimo būdo saulėje.

Paskelbta | 2023 Balandžio 5d. | 22:03

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba