Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Kaip buityje galima panaudoti Coca-Cola

Keletas Coca-Cola panaudojimo pavyzdžių buityje , kurie jums gali būti naudingi:

name
Parodytas: 127 k.Perskaitytas: 124 k.

Žinoma, čia yra

     Unitazo valymui naudokite Coca-Cola: Į unitazo dubenį įpilkite skardinę Coca-Cola ir palikite valandą ar dvi. Kokso rūgštis padės suskaidyti visas dėmes, todėl bus lengviau išvalyti tualetą.

     Naudokite Coca-Cola, kad pašalintumėte rūdis: Surūdijusius daiktus, pvz., varžtus, veržles ar varžtus, keletą valandų pamirkykite Coca-Cola dubenyje. Kokso rūgštis padės ištirpinti rūdis, todėl ją bus lengviau valyti.

     Naudokite Coca-Cola kaip marinatą: Coca-Cola gali būti naudojamas kaip marinatas mėsai. Tiesiog užpilkite šiek tiek kokakolos ant mėsos ir palikite kelioms valandoms arba per naktį. Koksoje esantis cukrus ir rūgštis padės suminkštinti mėsą ir suteiks jai saldaus skonio.

     Naudokite Coca-Cola, kad pašalintumėte dantenas: Jei dantenos įstrigo plaukuose, drabužiuose ar batuose, užpilkite šiek tiek Coca-Cola ant pažeistos vietos ir palikite kelias minutes. Guma ištirps ir bus lengvai pašalinta.

     Naudokite Coca-Cola, kad nuramintumėte vabzdžių įkandimus: Pamerkite vatos gumulėlį į Coca-Cola ir užtepkite juo vabzdžių įkandimus. Koksoje esantis cukrus padės sumažinti niežulį ir patinimą.

     Apdegusioms keptuvėms valyti naudokite „Coca-Cola“: supilkite šiek tiek „Coca-Cola“ į pridegusią keptuvę ir leiskite mirkti kelias valandas. Kokso rūgštis padės ištirpinti pridegusį maistą, todėl jį bus lengviau išvalyti.

     Naudokite Coca-Cola chromui blizginti: užpilkite šiek tiek Coca-Cola ant audinio ir valykite chromuotus paviršius, tokius kaip automobilių buferiai ar maišytuvai. Kokso rūgštis padės pašalinti rūdis ar nešvarumus, todėl jūsų chromas bus blizgus ir švarus.

     Naudokite Coca-Cola BBQ padažui gaminti: sumaišykite Coca-Cola, kečupą, Vusterio padažą, česnako miltelius ir svogūnų miltelius, kad gautumėte saldų ir aštrų BBQ padažą.

Aliejaus dėmėms pašalinti naudokite Coca-Cola: Jei ant važiuojamosios kelio dalies ar garažo grindų yra aliejaus dėmių, užpilkite Coca-Cola ant pažeistos vietos ir palikite kelias valandas. Kokso rūgštis padės suskaidyti aliejų, todėl jį bus lengviau valyti.

     Automobilio akumuliatoriaus gnybtų valymui naudokite „Coca-Cola“: Jei automobilio akumuliatoriaus gnybtai yra korozijos, užpilkite šiek tiek Coca-Cola ant pažeistos vietos ir palikite kelias minutes. Kokso rūgštis padės ištirpinti koroziją, todėl ją bus lengviau valyti.

     Naudokite „Coca-Cola“ pyragui gaminti: „Coca-Cola“ galite naudoti kaip pyrago mišinio ingredientą, kad suteiktumėte unikalų skonį. Tiesiog pakeiskite dalį recepte esančio skysčio Coca-Cola ir vadovaukitės instrukcijomis, kaip įprasta.

     Naudokite Coca-Cola vario poliravimui: užpilkite šiek tiek Coca-Cola ant audinio ir naudokite variniams daiktams, pvz., puodams ar dekoracijoms, valyti ir poliruoti. Kokso rūgštis padės pašalinti bet kokius nešvarumus, todėl varis bus blizgus ir švarus.

     Naudokite „Coca-Cola“ langams valyti: užpilkite šiek tiek „Coca-Cola“ ant šluostės ir valykite langus. Kokso rūgštis padės pašalinti nešvarumus ir nešvarumus, todėl jūsų langai bus švarūs.

     Naudokite Coca-Cola kaip plaukų skalavimo priemonę: jei turite riebius plaukus, galite naudoti Coca-Cola kaip skalavimo priemonę, kad pašalintumėte riebalų perteklių. Tiesiog užpilkite Coca-Cola ant savo plaukų ir palikite keletą minučių nusistovėti prieš išskalaujant vandeniu.

     Naudokite „Coca-Cola“ skiedinio valymui: užpilkite šiek tiek „Coca-Cola“ ant skiedinio ir palikite keletą minučių nusistovėti prieš šveisdami šepetėliu. Kokso rūgštis padės suskaidyti nešvarumus ar nešvarumus, todėl bus lengviau išvalyti skiedinį.

Tai tik keletas „Coca-Cola“ gyvenimo būdų, kuriuos galite išbandyti. Nepamirškite, kad visada būkite atsargūs, kai naudojate Coca-Cola bet kam, išskyrus gėrimą, ir nenaudokite jos ant paviršių, kuriuos gali pažeisti sodoje esanti rūgštis.

Paskelbta | 2023 Kovo 30d. | 22:56

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba