Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Kaip išlaikyti baltus dantis

Ryški, balta šypsena puikiai stiprina pasitikėjimą ir gali atrodyti jaunesnė bei sveikesnė. Tačiau išlaikyti baltus dantis gali būti iššūkis, ypač jei mėgstate kavą, arbatą ir raudoną vyną. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip išlaikyti baltus dantis.

name
Parodytas: 96 k.Perskaitytas: 37 k.

     Valykite dantis du kartus per dieną

Dantų valymas du kartus per dieną yra pagrindinis žingsnis siekiant išlaikyti baltus dantis. Įsitikinkite, kad naudojate fluoro turinčią dantų pastą ir kiekvieną kartą valykite dantis mažiausiai dvi minutes. Švelniai valykite sukamaisiais judesiais, kad nepažeistumėte dantenų ir emalio.

     Valgykite siūlą kasdien

Siūlas pašalina maisto daleles ir apnašas tarp dantų, o tai gali padėti išvengti dėmių susidarymo. Valykite siūlą bent kartą per dieną, geriausia prieš valantis dantis naktį.

     Venkite dėmių sukeliančių maisto produktų ir gėrimų

Kai kurie maisto produktai ir gėrimai yra žinomi dėl to, kad sukelia dėmes ant dantų. Kava, arbata, raudonasis vynas ir tamsūs gazuoti gėrimai yra vieni didžiausių kaltininkų. Jei negalite atsisakyti rytinės kavos ar vakarinės taurės vyno, pabandykite gerti per šiaudelį, kad sumažintumėte sąlytį su dantimis. Išgėrę šių gėrimų, praskalaukite burną vandeniu, kad pašalintumėte dėmių medžiagas.

     Naudokite dantų balinimo produktus

Be recepto yra daug dantų balinimo produktų, įskaitant balinančią dantų pastą, juosteles ir gelius. Šie produktai gali būti veiksmingi pašalinant paviršiaus dėmes nuo jūsų dantų. Tačiau būkite atsargūs, naudodami juos per dažnai arba ilgą laiką, nes jie gali pažeisti dantų emalį.

     Reguliariai apsilankykite pas odontologą

Reguliarus dantų patikrinimas ir valymas yra būtini norint išlaikyti baltus dantis. Jūsų odontologas gali pašalinti visas susikaupusias apnašas ir dantų akmenis, kurių nepašalina įprastas dantų valymas ir dantų siūlas. Jie taip pat gali patarti, kaip geriausiai išlaikyti baltus dantis, atsižvelgiant į jūsų konkrečius poreikius.

     Apsvarstykite profesionalų dantų balinimą

Jei norite drastiškiau pakeisti savo dantų spalvą, profesionalus dantų balinimas gali būti pasirinkimas. Jūsų odontologas gali pasiūlyti gydymą biure arba pagal užsakymą pritaikytus padėklus, kuriuos galėsite naudoti namuose. Profesionalus dantų balinimas gali būti efektyvesnis ir saugesnis nei nereceptiniai produktai, tačiau gali būti ir brangesnis.

Galima teigti, kad norint išlaikyti baltus dantis, būtina laikytis nuoseklios burnos higienos praktikos ir vengti dėmes sukeliančio maisto ir gėrimų. Dantų balinimo produktai ir profesionalus gydymas taip pat gali būti veiksmingi, tačiau juos reikia naudoti atsargiai. Reguliarūs vizitai pas odontologą gali padėti užtikrinti, kad jūsų dantys išliks sveiki ir šviesūs.

Paskelbta | 2023 Kovo 24d. | 21:43

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba