Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Kaip natūraliai paskatinti gimdymą

Artėjant gimdymo terminui, galbūt norėsite paspartinti gimdymo procesą. Nors nėra garantuoto būdo paskatinti gimdymą, yra keletas natūralių metodų, kurie gali padėti paskatinti susitraukimus ir pajudėti. Šiame straipsnyje išnagrinėsime kai kuriuos būdus, kaip natūraliai paskatinti gimdymą.

name
Parodytas: 2316 k.Perskaitytas: 150 k.

     Vaikščiojimas
     Pasivaikščiojimas yra vienas iš paprasčiausių būdų paskatinti gimdymą. Vaikščiojimas padeda stimuliuoti dubens raumenis ir gali paskatinti jūsų kūdikį judėti gimdymo kanalu. Stenkitės kasdien greitai vaikščioti 30 ar daugiau minučių.

     Akupunktūra
     Akupunktūra yra senovės kinų terapija, kurios metu į tam tikrus kūno taškus įvedamos plonos adatos. Nustatyta, kad akupunktūra skatina susitraukimus ir gali padėti paskatinti gimdymą. Jei norite išbandyti akupunktūrą, būtinai pasikonsultuokite su licencijuotu akupunktūros specialistu.

     Spenelių stimuliavimas
     Spenelių stimuliavimas gali padėti išsiskirti oksitocinui – hormonui, kuris dalyvauja gimdymo pradžioje. Galite pabandyti kelis kartus per dieną 10–15 minučių švelniai trinti ar ridenti spenelius.

     Seksas
     Seksas gali padėti paskatinti oksitocino išsiskyrimą ir gali padėti paskatinti gimdymą. Spermoje esantys prostaglandinai taip pat gali padėti suminkštinti ir subrandinti gimdos kaklelį. Prieš bandydami turėti lytinių santykių, kad paskatintumėte gimdymą, būtinai aptarkite visus susirūpinimą keliančius klausimus su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju.

     Aštrus maistas
     Aštrus maistas gali padėti stimuliuoti virškinimo sistemą, o tai savo ruožtu gali padėti stimuliuoti gimdą. Tačiau yra mažai mokslinių įrodymų, patvirtinančių šį metodą.

     Aviečių lapų arbata
     Įrodyta, kad aviečių lapų arbatos gėrimas stiprina gimdą ir gali paskatinti susitraukimus. Paskutinėmis nėštumo savaitėmis galite pabandyti išgerti 1-3 puodelius aviečių lapų arbatos per dieną.

Pasivaikščiokite: vaikščiojimas yra puikus būdas pajudinti kūną ir paskatinti kūdikį judėti žemyn į gimdymo kanalą. Tai gali padėti paskatinti susitraukimus ir pradėti gimdymą.

     Valgykite aštrų maistą: žinoma, kad aštrus maistas padeda stimuliuoti virškinimo sistemą ir taip pat gali padėti stimuliuoti gimdą. Aštrus maistas gali paskatinti susitraukimus ir pradėti gimdymą.

     Seksas: seksas gali padėti stimuliuoti gimdą ir paskatinti susitraukimus. Spermoje esantys prostaglandinai gali padėti suminkštinti gimdos kaklelį ir paruošti jį gimdymui.

     Naudokite spenelių stimuliavimą: spenelių stimuliavimas gali padėti išskirti oksitociną, kuris yra hormonas, galintis padėti paskatinti susitraukimus. Norėdami stimuliuoti spenelius, galite naudoti pientraukį arba rankų išraišką.

     Išbandykite akupresūrą: Akupresūra gali padėti paskatinti susitraukimus, spaudžiant tam tikrus kūno taškus. Galite dirbti su apmokytu akupresūros specialistu arba išbandyti tai patys.

Svarbu atsiminti, kad nors šie metodai gali padėti paskatinti gimdymą, juos reikėtų išbandyti tik pasikonsultavus su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Jei nerimaujate dėl šių metodų saugumo ar veiksmingumo, būtinai aptarkite juos su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Daugeliu atvejų geriausia leisti gimdymui atsirasti natūraliai ir vengti gimdymo skatinimo, nebent tai būtų medicininė būtinybė.

Paskelbta | 2023 Gegužės 6d. | 21:46

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba