Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Kaip pasipuošti Kalėdų, Naujųjų metų ir darbo vakarėliams

Apsvarstykite aprangos kodą: pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, kai nuspręsite, ką apsirengti Kalėdų, Naujųjų metų ar darbo vakarėlyje, yra apsvarstyti aprangos kodą. Jei kvietime nurodytas aprangos kodas, būtinai jo laikykitės. Jei aprangos kodo sąraše nėra, galite pasirinkti geriausią sprendimą, atsižvelgdami į renginio tipą ir vietą. Pavyzdžiui, jei vakarėlis rengiamas prabangiame restorane, galbūt norėsite pasipuošti šiek tiek labiau nei tuo atveju, jei jis vyktų bendradarbio namuose.

name
Parodytas: 258 k.Perskaitytas: 101 k.

Išsirinkite savo aprangą: kai jau suprasite aprangos kodą ir sezoną, laikas išsirinkti aprangą. Oficialesniam renginiui galbūt norėsite pasipuošti kostiumu ar gražia suknele. Ne toks oficialus renginys gali būti su kelnėmis ir megztiniu arba gražiais džinsais ir marškinėliais. Jei nesate tikri, ką rengtis, visada pravartu būti atsargiems ir rengtis kiek formaliau, nei manote, kad tai būtina.

Aksesuarai: kai išsirinksite savo aprangą, laikas ją papuošti. Čia jūs tikrai galite paversti savo aprangą populiarų ir pridėti savo asmeniškumo. Kalėdų ar Naujųjų metų vakarėliui galbūt norėsite suteikti šventiškumo švenčių tematikos aksesuaru, pavyzdžiui, raudonu kaklaraiščiu ar žvilgančiais plaukų aksesuarais. Darbo vakarėliui aksesuarus, pavyzdžiui, laikrodį ar paprastą vėrinį, galite laikyti kuklesnius.

Nepamirškite batų: batai yra svarbi bet kokios aprangos dalis, todėl būtinai pasirinkite porą, kuri papildytų jūsų išvaizdą. Jei dėvite kostiumą ar gražią suknelę, rinkitės batus. Jei dėvite ką nors įprastesnio, pavyzdžiui, džinsus ir megztinį, galite dėvėti batus ar batus. Tik būtinai venkite sportbačių ar šlepečių, nes daugumai vakarėlių jie būna kiek per įprasti.

Įsitikinkite, kad jaučiatės patogiai: galiausiai būtinai išsirinkite aprangą, kurioje jaustumėtės patogiai. Nenorite nuolat koreguoti drabužių ar jaustis sąmoningai dėl to, ką dėvite. Pasirinkite tai, kas gerai tinka ir leidžia jaustis užtikrintai, ir tikrai puikiai praleisite laiką vakarėlyje.

Tikimės, kad šie patarimai padės jums pasipuošti kitoms Kalėdoms, Naujiesiems metams ar darbo vakarėliui!

Paskelbta | 2022 Gruodžio 21d. | 22:27

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba