Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Kaip prailginti telefono baterijos veikimo laiką

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje išmanieji telefonai tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Jais pasitikime viskuo – nuo bendravimo iki pramogų ir visko tarp jų. Tačiau vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria išmaniųjų telefonų vartotojai, yra baterijos veikimo laikas. Daugelis žmonių mano, kad jų telefono baterija neveikia tiek ilgai, kiek jie norėtų, o tai gali būti nemalonu. Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad prailgintumėte telefono baterijos veikimo laiką. Štai keletas patarimų, kurie padės pradėti:

name
Parodytas: 156 k.Perskaitytas: 45 k.

     Sumažinkite ekrano ryškumą

Vienas didžiausių jūsų telefono akumuliatoriaus išeikvotojų yra ekrano ryškumas. Jei jūsų telefono ekranas yra per ryškus, akumuliatorius gali greitai išsikrauti. Norėdami pailginti telefono baterijos veikimo laiką, pabandykite sumažinti ekrano ryškumą. Ryškumą galite reguliuoti rankiniu būdu arba įjungti automatinio ryškumo funkciją telefone. Automatinis ryškumas reguliuoja ekrano ryškumą pagal aplinkos apšvietimą, o tai gali taupyti akumuliatoriaus energiją.

     Išjunkite nereikalingas funkcijas

Daugelis telefono funkcijų gali greitai išsikrauti akumuliatorių, pvz., „Wi-Fi“, „Bluetooth“, GPS ir NFC. Šių funkcijų išjungimas, kai jų nenaudojate, gali pailginti akumuliatoriaus veikimo laiką. Taip pat galite išjungti automatinį telefono el. pašto ir kitų programų sinchronizavimą, kad taupytumėte akumuliatoriaus energiją.

     Naudokite tamsųjį režimą

Tamsusis režimas yra funkcija, kuri gali padėti pailginti telefono baterijos veikimo laiką. Tamsaus režimo ekrane rodomos tamsios spalvos, o tai gali sutaupyti akumuliatoriaus veikimo laiką, palyginti su ryškesnėmis spalvomis. Todėl tamsaus režimo naudojimas gali pailginti telefono baterijos veikimo laiką.

     Venkite ekstremalių temperatūrų

Ekstremalios temperatūros gali sugadinti jūsų telefono bateriją ir sutrumpinti bendrą jo tarnavimo laiką. Todėl nelaikykite telefono ekstremaliose temperatūrose, pvz., tiesioginiuose saulės spinduliuose, karštuose automobiliuose ar užšalimo temperatūroje. Taip pat turėtumėte vengti įkrauti telefoną esant ekstremalioms temperatūroms.

     Optimizuokite akumuliatoriaus nustatymus

Dauguma išmaniųjų telefonų turi integruotus akumuliatoriaus optimizavimo nustatymus, kurie gali padėti pailginti baterijos veikimo laiką. Šiuos nustatymus galite pasiekti nuėję į telefono akumuliatoriaus nustatymus. Akumuliatoriaus optimizavimo nustatymai gali padėti nustatyti programas, kurios naudoja daugiausiai akumuliatoriaus energijos, ir optimizuoti jų naudojimą, kad būtų taupoma akumuliatoriaus veikimo trukmė.

     Naudokite akumuliatorių tausojančias programas

Programėlių parduotuvėje yra keletas bateriją taupančių programų, kurios gali padėti prailginti telefono baterijos veikimo laiką. Šios programos gali nustatyti programas, kurios naudoja daugiausiai akumuliatoriaus energijos, ir optimizuoti jų naudojimą, kad taupytų akumuliatoriaus veikimo laiką. Galite atsisiųsti vieną iš šių programų ir naudoti jas akumuliatoriaus energijos taupymui.

     Atnaujinkite savo telefoną

Telefono atnaujinimas naudojant naujausius programinės įrangos naujinius gali padėti pailginti akumuliatoriaus veikimo laiką. Programinės įrangos naujiniai gali ištaisyti visas klaidas ar problemas, dėl kurių gali išeikvoti telefono akumuliatoriaus veikimo laikas. Todėl visada turėtumėte atnaujinti savo telefoną su naujausiais programinės įrangos atnaujinimais.

     Naudokite akumuliatoriaus dėklą

Jei pastebėsite, kad nė vienas iš aukščiau pateiktų patarimų nepadeda prailginti telefono baterijos veikimo laiko, galite apsvarstyti galimybę naudoti akumuliatoriaus dėklą. Akumuliatoriaus dėklas – tai dėklas, kurį galite pritvirtinti prie telefono, kuriame yra papildoma baterija. Tai gali padėti prailginti telefono baterijos veikimo laiką.

Naudokite lėktuvo režimą

Jei esate rajone, kuriame mobiliojo ryšio paslaugos yra prastos arba jums kurį laiką nereikia naudoti telefono, galite įjungti jį į lėktuvo režimą, kad taupytumėte akumuliatoriaus energiją. Lėktuvo režimas išjungia visas jūsų telefono belaidžio ryšio funkcijas, įskaitant „Wi-Fi“, „Bluetooth“ ir mobiliojo ryšio duomenis. Tai gali sutaupyti daug baterijos veikimo laiko, ypač jei esate rajone, kuriame mobiliojo ryšio paslaugos prastos.

     Apriboti programos naudojimą

Tam tikros programos gali labai imti akumuliatoriaus energiją, ypač tos, kurios naudoja daug grafikos arba nuolat veikia fone. Tokių programų naudojimo apribojimas gali padėti pailginti telefono baterijos veikimo laiką. Taip pat telefone galite išjungti foninės programos atnaujinimo funkciją, kuri neleidžia programėlėms veikti fone ir eikvoja akumuliatoriaus energiją.

     Naudokite bateriją tausojančius fono paveikslėlius

Naudojant ryškius ir animuotus fono paveikslėlius, baterija gali sunaudoti daug energijos. Todėl, kad taupytumėte baterijos veikimo laiką, geriau naudoti statinius, tamsios spalvos tapetus. Juodos ekrano užsklandos naudojimas taip pat gali padėti sutaupyti akumuliatoriaus veikimo laiką, nes juodiems pikseliams apšviesti nereikia tiek daug energijos.

     Neperkraukite savo telefono

Per didelis telefono įkrovimas gali sugadinti akumuliatorių ir sutrumpinti jo tarnavimo laiką. Kai telefono baterija pasiekia 100 %, atjunkite jį nuo įkroviklio. Taip pat verta nenaudoti telefono, kol jis kraunamas, nes jis gali įkaisti ir sugadinti akumuliatorių.

     Tvarkykite savo telefono saugyklą

Visa telefono saugykla gali sulėtinti telefono veikimą ir eikvoti ilgiau. Todėl verta tvarkyti telefono atmintį ir ištrinti visus nereikalingus failus ar programas. Taip pat galite naudoti saugyklą debesyje, norėdami saugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus, o ne išsaugoti juos telefone.

     Išjunkite vibraciją ir haptinį grįžtamąjį ryšį

Vibracijos ir haptinio grįžtamojo ryšio funkcijos telefone taip pat gali eikvoti akumuliatoriaus veikimo laiką. Šių funkcijų išjungimas gali padėti sutaupyti akumuliatoriaus energijos, ypač jei gaunate daug pranešimų.

Norint pailginti telefono baterijos veikimo laiką, reikia derinti gerus įpročius ir protingą naudojimą. Vadovaudamiesi šiais patarimais ir gudrybėmis galite sutaupyti akumuliatoriaus veikimo laiką, pagerinti telefono veikimą ir pailginti baterijos naudojimo laiką. Nepamirškite visada stebėti savo telefono baterijos veikimo laiką ir atitinkamai koreguoti naudojimą.

Paskelbta | 2023 Balandžio 3d. | 22:54

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba