Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Kaip sustiprinti naujagimio imūnine sistemą

Svarbu palaikyti kūdikio imuninę sistemą, nes jis vis dar tik formuojasi ir gali būti jautresnis ligoms. Štai keletas būdų, kaip sustiprinti kūdikio imuninę sistemą. Žindymas: Motinos piene yra antikūnų, kurie padeda apsaugoti kūdikius nuo ligų. Jei maitinti krūtimi negalima, apsvarstykite galimybę naudoti mišinį, kuriame yra probiotikų, kurie gali padėti sukurti sveiką imuninę sistemą. Laikykitės geros higienos: dažnai plaukite rankas, ypač prieš pradėdami dirbti ar maitinti kūdikį. Laikykite paviršius švarius ir neleiskite kūdikiui patekti į sergančius žmones.

name
Parodytas: 314 k.Perskaitytas: 93 k.

 

 

Valgykite kietą maistą palaipsniui: kai kūdikis pradeda valgyti kietą maistą, valgykite įvairius vaisius, daržoves ir baltymus, kad gautumėte daug įvairių maistinių medžiagų ir padėtumėte sukurti stiprią imuninę sistemą.

 

Skatinkite žaisti ir tyrinėti: leiskite kūdikiui tyrinėti savo aplinką, žaisti su žaislais ir užsiimti fizine veikla. Tai padeda jiems paveikti įvairius mikrobus ir bakterijas, kurios gali padėti sukurti jų imuninę sistemą. Venkite per daug sterilizuoti: Nors svarbu laikytis geros higienos, taip pat svarbu ne per daug sterilizuoti kūdikio aplinkos. Tam tikras mikrobų poveikis gali padėti sustiprinti jų imuninę sistemą.

Pakankamai miegokite: Užtikrinti, kad jūsų kūdikis pakankamai miegotų, svarbu jo bendrai sveikatai ir imuninės sistemos veiklai.

Apsvarstykite vitamino papildą: jei jūsų kūdikis negauna pakankamai maistinių medžiagų iš savo dietos arba jei nerimaujate dėl jo imuninės sistemos, apsvarstykite galimybę pasikalbėti su sveikatos priežiūros paslaugų teikėju dėl vitamino papildo.

Vadovaudamiesi šiais patarimais galite padėti palaikyti kūdikio imuninę sistemą ir sumažinti jo riziką susirgti. Tačiau svarbu atsiminti, kad kūdikiams karts nuo karto susirgti yra normalu, ir tai yra natūrali jų imuninės sistemos vystymosi dalis. Jei jūsų kūdikis suserga, būtinai vadovaukitės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo patarimais ir imkitės priemonių jo simptomams valdyti bei gijimui skatinti.

Paskelbta | 2022 Gruodžio 17d. | 22:00

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba