Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Kaip turėti baltus dantis

Ryški, balta šypsena gali labai pakeisti jūsų išvaizdą ir pasitikėjimą savimi. Tačiau baltų dantų išlaikymas gali būti iššūkis dėl kasdienių įpročių, tokių kaip kavos ir arbatos gėrimas, rūkymas ir prasta dantų higiena. Laimei, yra keletas veiksmingų būdų, kaip pasiekti ir išlaikyti baltus dantis. Šiame straipsnyje aptarsime keletą geriausių baltų dantų būdų.

name
Parodytas: 1006 k.Perskaitytas: 66 k.

     Reguliariai valykite šepečiu ir siūlu

Geros burnos sveikatos ir baltų dantų pagrindas yra reguliarus dantų valymas ir dantų siūlas. Valykite šepetėliu bent du kartus per dieną po dvi minutes ir kasdien naudokite siūlą, kad pašalintumėte apnašas ir išvengtumėte dėmių.

     Naudokite balinančią dantų pastą

Balinanti dantų pasta gali padėti pašalinti paviršiaus dėmes ir išlaikyti dantis ryškius. Ieškokite dantų pastos su Amerikos odontologų asociacijos (ADA) antspaudu, kad gautumėte saugių ir veiksmingų rezultatų.

     Apribokite dažančių maisto produktų ir gėrimų skaičių

Tam tikri maisto produktai ir gėrimai, tokie kaip kava, arbata, raudonasis vynas ir soda, laikui bėgant gali nudažyti dantis. Apribokite šių daiktų vartojimą arba išskalaukite burną vandeniu, kad sumažintumėte dėmių atsiradimą.

     Naudokite balinimo produktus

Yra keletas nereceptinių balinimo produktų, kurie gali padėti pašviesinti dantis. Balinimo juosteles, gelius ir rašiklius galima naudoti namuose, o profesionalias procedūras, tokias kaip balinimas biure ir pritaikytus padėklus, galite atlikti odontologo kabinete.

     Išbandykite natūralias priemones

Kai kurios natūralios priemonės gali padėti balinti dantis, įskaitant aliejaus traukimą kokosų aliejumi arba kepimo soda ir vandenilio peroksido kaip švelnios balinimo pastos naudojimą. Tačiau prieš bandydami bet kokias natūralias priemones svarbu pasitarti su savo odontologu, kad įsitikintumėte, jog jos yra saugios ir veiksmingos.

     Reguliariai tikrinkite dantis

Reguliarus dantų patikrinimas ir valymas gali padėti išvengti dėmių ir spalvos pasikeitimo bei juos gydyti. Jūsų odontologas taip pat gali pateikti asmenines rekomendacijas, kaip išlaikyti baltus dantis, atsižvelgdamas į jūsų burnos sveikatą ir įpročius.

Venkite tabako gaminių

Tabako gaminiai, tokie kaip cigaretės ir kramtomasis tabakas, gali sukelti stiprią dantų dėmę ir spalvos pasikeitimą, taip pat padidinti dantenų ligų ir burnos vėžio riziką. Tabako gaminių atsisakymas pagerina ne tik dantų spalvą, bet ir bendrą sveikatą.

     Gerti daug vandens

Visą dieną geriant daug vandens, galima nuplauti dėmes esančias maisto daleles ir išlaikyti burnos hidrataciją, o tai būtina sveikiems dantims ir dantenoms. Jis taip pat padeda palaikyti seilių gamybą, o tai padeda neutralizuoti rūgštis, kurios sukelia dantų ėduonį ir keičia spalvą.

     Pasirinkite tinkamą lūpų dažų atspalvį

Tinkamo lūpų dažų atspalvio pasirinkimas taip pat gali labai pakeisti jūsų dantų išvaizdą. Lūpų dažai su šaltais mėlynais atspalviais, pavyzdžiui, rožinės, uoginės ir raudonos spalvos, gali padaryti dantis baltesnius, o šiltų atspalvių lūpų dažai su geltonais atspalviais gali paryškinti dėmes.

     Apsvarstykite kosmetines dantų procedūras

Jei turite rimtų dėmių ar spalvos pakitimų, kurių negalima pašalinti naudojant įprastą dantų priežiūrą ir namų gynimo priemones, galbūt norėsite apsvarstyti kosmetines odontologijos procedūras, tokias kaip laminatės ar klijavimas. Jūsų odontologas gali aptarti geriausius jūsų poreikius atitinkančius variantus ir pateikti asmenines rekomendacijas.

Norint išlaikyti baltus dantis būtina derinti gerą dantų higieną, sveikus įpročius ir profesionalią priežiūrą. Vadovaudamiesi aukščiau pateiktais patarimais, galėsite džiaugtis ryškia, balta šypsena, kuri leidžia jaustis pasitikinčia ir laiminga. Atminkite, kad gera burnos sveikata yra esminė bendros sveikatos ir gerovės dalis, o investicijos į ją gali turėti ilgalaikės naudos daugelį metų.

Paskelbta | 2023 Gegužės 6d. | 21:02

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba