Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Patarimai kaip numesti svorio

Numesti svorio gali būti sudėtinga ir nelengva užduotis, tačiau tai yra svarbus daugelio žmonių tikslas dėl įvairių priežasčių. Nesvarbu, ar norite pagerinti savo bendrą sveikatą, jaustis labiau pasitikintis savo oda, ar tiesiog norite vėl tilpti į mėgstamus džinsus, šie patarimai gali padėti pasiekti svorio metimo tikslus sveikai ir tvariai. Nustatykite realius tikslus: svarbu turėti omenyje konkrečius ir pasiekiamus tikslus, kai kalbama apie svorio metimą. Realus tikslas gali būti numesti 1–2 svarus per savaitę arba numesti tam tikrą skaičių colių aplink juosmenį. Būtinai nusistatykite pasiekiamus tikslus, nes bandymas numesti svorio per greitai gali būti nesveika ir ilgainiui netvarus.

name
Parodytas: 179 k.Perskaitytas: 77 k.

     Valgykite subalansuotą mitybą: sveika mityba yra esminė bet kokio svorio metimo plano dalis. Sutelkite dėmesį į įvairių vaisių, daržovių, nesmulkintų grūdų, liesų baltymų ir sveikųjų riebalų įtraukimą į savo maistą ir užkandžius. Venkite perdirbto maisto ir saldžių gėrimų, nes jie gali prisidėti prie svorio padidėjimo.

     Laikykitės hidratacijos: gerdami daug vandens galite jaustis sotūs ir patenkinti, o tai gali padėti išvengti persivalgymo. Siekite išgerti bent 8 puodelius vandens per dieną ir apsvarstykite galimybę pridėti citrinos arba laimo griežinėlį, kad pagerintumėte skonį.

     Įtraukite fizinę veiklą: mankšta yra svarbi bet kokio svorio metimo plano dalis, nes ji padeda deginti kalorijas ir pagreitinti medžiagų apykaitą. Siekite bent 150 minučių vidutinio intensyvumo mankštos per savaitę arba 75 minutes intensyvaus intensyvumo pratimų. Tai gali būti tokia veikla kaip vaikščiojimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas ar svorio kilnojimas.

     Gauk pakankamai miego: tinkamas miegas yra būtinas norint numesti svorio, nes jis padeda reguliuoti alkio hormonus ir pagerinti bendrą sveikatą. Siekite miegoti 7–9 valandas per naktį ir nustatykite nuoseklų miego grafiką, kad galėtumėte gerai pailsėti.

     Stebėkite savo pažangą: naudokite maisto dienoraštį arba programą, kad stebėtumėte savo maistą ir užkandžius, ir apsvarstykite galimybę reguliariai svertis, kad stebėtumėte savo pažangą. Tai gali padėti nustatyti sritis, kuriose gali prireikti koreguoti, ir taip pat gali suteikti motyvacijos, kai matote savo pažangą laikui bėgant.

     Būkite nuoseklūs: svorio metimas yra kelionė, todėl svarbu laikui bėgant stengtis nuosekliai. Nenusiminkite, jei iš karto nematote rezultatų – norint numesti svorio ir pastebėti kūno pokyčius, reikia laiko. Būkite įsipareigoję siekti savo tikslų ir dažniausiai rinkitės sveikus sprendimus, kurie padės jums pasiekti svorio metimo tikslus.

     Gaukite paramos: padedant kitiems, numesti svorio gali būti lengviau. Apsvarstykite galimybę pasitelkti draugo ar šeimos nario pagalbą, kad išlaikytumėte savo atskaitomybę, arba apsvarstykite galimybę prisijungti prie palaikymo grupės arba dirbti su registruotu dietologu ar asmeniniu treneriu, kuris padės jums neatsilikti.

     Nepraleiskite valgymų: Valgymo praleidimas vėliau gali sukelti persivalgymą, nes galite būti per alkanas, kad pasirinktumėte sveiką pasirinkimą. Vietoj to stenkitės valgyti reguliariai, subalansuotai visą dieną, kad išlaikytumėte energijos lygį ir alkį.

     Raskite sveikų būdų, kaip susidoroti su stresu: stresas gali sukelti emocinį valgymą, o tai gali sabotuoti jūsų pastangas mesti svorį. Raskite sveikų būdų, kaip susidoroti su stresu, pavyzdžiui, mankštindamiesi, medituodami arba kalbėdami su draugu ar terapeutu.

Apibendrinant, norint numesti svorio, reikia derinti sveiką mitybą, fizinį aktyvumą ir nuoseklumą. Išsikeldami realius tikslus, valgydami subalansuotą mitybą, išlikdami hidratuoti, pakankamai miegodami ir ieškodami paramos, galite tvariai siekti sveikesnio svorio. Nepamirškite būti kantrūs ir malonūs sau, o ne

Paskelbta | 2022 Gruodžio 21d. | 22:52

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba