Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Populiariausi kemperių gamintojai

Kemperiai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni, nes vis daugiau žmonių ieško būdo tyrinėti nuostabią gamtą išlaikant komforto ir patogumo lygį. Dėl to kemperių furgonų paklausa išaugo ir atsirado daugybė gamintojų, kurie patenkintų šią paklausą. Šiame straipsnyje apžvelgsime kai kuriuos populiariausius kemperių furgonų gamintojus ir juos išskiriančias funkcijas.

name
Parodytas: 182 k.Perskaitytas: 51 k.

    Winnebago
     Winnebago yra vienas iš labiausiai žinomų ir gerbiamų vardų RV pramonėje, ir jie neseniai išplėtė savo pasiūlą įtraukdami kemperius. Jų kemperių, vadinamų Winnebago Solis, linijoje yra modeliai, kurių ilgis svyruoja nuo 19 iki 24 pėdų ir yra pastatytas ant Ram Promaster važiuoklės. „Solis“ sukurtas nuotykiams, su tokiomis funkcijomis kaip iššokantis stogas, skirtas papildomai miegamajai vietai, galinis priestatas, skirtas gyventi lauke, ir saulės energijos sistema, skirta stovyklavimui be tinklo.

     Oro srautas
     „Airstream“ yra žinomas dėl savo ikoniškų sidabrinių kelionių priekabų, tačiau jie taip pat įsitraukė į kemperių rinką su savo B klasės nameliu ant ratų „Airstream Interstate“. „Interstate“ yra pastatytas ant „Mercedes-Benz Sprinter“ važiuoklės ir pasižymi elegantišku bei šiuolaikišku dizainu. Galima rinktis iš kelių skirtingų aukštų planų ir apima tokias funkcijas kaip elektra valdoma markizė, elektrinė galinė sofa ir multipleksinė valdymo sistema, leidžianti stebėti ir valdyti visas autobusų sistemas iš vienos centrinės vietos.

     Roadtrekas
     „Roadtrek“ kemperius gamina daugiau nei 40 metų ir sukūrė gerą reputaciją dėl kokybės ir naujovių. Jų B klasės namelių ant ratų serija apima tokius modelius kaip „Zion“, „Adventurous“ ir „Agile“, kurie visi sukurti ant „Mercedes-Benz Sprinter“ važiuoklės. „Roadtrek“ furgonai žinomi dėl erdvaus interjero, išmaniųjų sandėliavimo sprendimų ir energiją taupančių sistemų. Jie taip pat siūlo keletą ekologiškų variantų, pavyzdžiui, saulės baterijas ir kompostavimo tualetus.

     Sportinis mobilusis
     „Sportsmobile“ jau daugiau nei 50 metų gamina individualius kemperius ir sulaukė lojalių gerbėjų tarp lauko entuziastų. Jie siūlo daugybę pritaikymo galimybių, leidžiančių klientams sukurti furgoną, atitinkantį jų konkrečius poreikius ir pageidavimus. „Sportsmobile“ furgonai gaminami naudojant įvairius važiuoklės variantus, įskaitant „Ford Transit“, „Mercedes-Benz Sprinter“ ir „Chevy Express“. Jie žinomi dėl savo tvirtos konstrukcijos, visureigių galimybių ir naujoviškų funkcijų, tokių kaip pakeliami stogai ir ištraukiamos lovos.

     Malonumo būdas
     „Pleasure-Way“ yra Kanadoje įsikūrusi įmonė, gaminanti kemperius nuo 1986 m. Jie siūlo kelis skirtingus modelius, įskaitant „Ascent“, „Plateau“ ir „Lexor“, pagamintus ant „Mercedes-Benz Sprinter“ važiuoklės. Pleasure-Way furgonai yra žinomi dėl savo prabangaus interjero, aukščiausios klasės apdailos ir dėmesio detalėms. Juose yra tokių patogumų kaip šildomos grindys, odiniai apmušalai ir daugialypės laidų sistemos.

Galima rinktis iš daugybės kemperių gamintojų, kurių kiekvienas turi savo unikalių savybių ir privalumų. Nesvarbu, ar ieškote tvirto visureigio, ar prabangaus namo ant ratų, yra kemperis, kuris atitiks jūsų poreikius. Renkantis gamintoją svarbu ištirti ir atsižvelgti į tokius veiksnius kaip kaina, dydis ir funkcijos, kad surastumėte jums tinkamą furgoną.

Paskelbta | 2023 Kovo 25d. | 23:37

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba