Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Populiariausios kelionių kelionių kryptys

Visame pasaulyje yra daug populiarių kelionių krypčių, todėl gali būti sunku susiaurinti atostogų pasirinkimą. Čia yra dešimt populiariausių keliautojų krypčių, taip pat keletas populiariausių lankytinų vietų ir dalykų, kuriuos reikia padaryti kiekvienoje vietoje.

name
Parodytas: 502 k.Perskaitytas: 73 k.

     Paryžius, Prancūzija – „Meilės miestas“ žinomas dėl savo ikoniškų paminklų, tokių kaip Eifelio bokštas ir Dievo Motinos katedra, taip pat pasaulinio lygio muziejų, tokių kaip Luvras ir Orsė muziejus. Lankytojai taip pat gali mėgautis pasivaikščiojimu Senos upės pakrantėmis, paragauti prancūziškos virtuvės lauko kavinėse ir apsipirkti daugelyje miesto parduotuvių ir turgų.

     Londonas, Anglija – Jungtinės Karalystės sostinėje gausu įvairių kultūrinių objektų, įskaitant Bekingemo rūmus, Big Beną ir Londono bokštą. Miestas taip pat žinomas dėl šurmuliuojančios teatro scenos, kuriame galima rinktis iš daugybės Vest Endo pasirodymų. Lankytojai taip pat gali apžiūrėti daugybę miesto parkų ir sodų, tokių kaip Haid parkas ir Kew karališkasis botanikos sodas.

     Niujorkas, Jungtinės Valstijos – „Didysis obuolys“ yra gyvybingas miestas, kuris niekada nemiega, su tokiais ikoniniais paminklais kaip Centrinis parkas, Laisvės statula ir Taimso aikštė. Mieste taip pat yra keletas geriausių pasaulio muziejų, tokių kaip Metropoliteno meno muziejus ir Gugenheimas. Be to, Niujorkas yra žinomas dėl savo parduotuvių, maitinimo ir naktinio gyvenimo, kuriame yra daug geriausių restoranų ir barų.

     Roma, Italija – „Amžinajame mieste“ yra keletas žymiausių pasaulio paminklų, įskaitant Koliziejų, Panteoną ir Trevi fontaną. Lankytojai taip pat gali apžiūrėti daugybę miesto muziejų, tokių kaip Vatikano muziejai ir Kapitolijaus muziejai, ir paragauti itališkos virtuvės daugelyje miesto restoranėlių ir picerijų.

     Barselona, Ispanija – šis gyvybingas miestas Viduržemio jūros pakrantėje yra žinomas dėl savo architektūros, įskaitant Sagrada Familia ir Gotikos kvartalą. Lankytojai taip pat gali apžiūrėti daugybę miesto muziejų, tokių kaip Pikaso muziejus ir Barselonos Šiuolaikinio meno muziejus, ir mėgautis miesto paplūdimiais bei gyvybingu naktiniu gyvenimu.

     Balis, Indonezija – ši Indonezijos sala garsėja nuostabiais paplūdimiais, ryžių terasomis ir šventyklomis. Lankytojai gali dalyvauti tokioje veikloje kaip paviršinis nardymas, nardymas ir banglenčių sportas, arba aplankyti tokias kultūrines lankytinas vietas kaip Tirta Empul šventykla ir dramblių urvas.

     Sidnėjus, Australija – šis pakrantės miestas žinomas dėl savo ikoniškų orientyrų, tokių kaip Sidnėjaus operos teatras ir Sidnėjaus uosto tiltas. Lankytojai taip pat gali apžiūrėti daugybę miesto paplūdimių, tokių kaip Bondi paplūdimys ir Manly paplūdimys, ir apsilankyti Tarongos zoologijos sode, kad pamatytų vietinę Australijos laukinę gamtą.

     Bankokas, Tailandas – Tailando sostinė yra triukšmingas miestas, žinomas dėl savo šventyklų, turgų ir gatvės maisto. Lankytojai gali apžiūrėti Didžiuosius rūmus ir Wat Pho, aplankyti plaukiojančius turgus ir paragauti daugybės gatvės maisto prekystalių mieste.

     Tokijas, Japonija – Japonijos sostinė yra kontrastų miestas su moderniais dangoraižiais ir šurmuliuojančiomis gatvėmis, kurias greta ramios šventyklos ir sodai. Lankytojai gali apžiūrėti daugybę miesto muziejų, tokių kaip Tokijo nacionalinis muziejus ir Tokijo Metropoliteno meno muziejus, ir dalyvauti kultūrinėje veikloje, pavyzdžiui, karaokės ir arbatos ceremonijose.

     Kankunas, Meksika – šis Jukatano pusiasalio pakrantės miestas yra žinomas dėl savo gražių paplūdimių ir skaidrių mėlynų vandenų, todėl jis yra populiarus saulės ir smėlio entuziastų vieta.

Paskelbta | 2022 Gruodžio 26d. | 19:27

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba