Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Populiariausios šunų veislės

Populiariausios šunų veislės dažnai yra lengvai atpažįstamos ir turi tvirtą gerų kompanionų ar darbinių šunų reputaciją. Štai 10 populiariausių šunų veislių:

name
Parodytas: 310 k.Perskaitytas: 185 k.

1. Labradoro retriveris: Labradorai yra žinomi dėl savo draugiškų ir bendraujančių asmenybių, todėl jie yra puikūs šeimos augintiniai. Jie taip pat yra protingi ir lengvai dresuojami, todėl yra populiarūs tarnybiniai ir terapiniai šunys. Labradorai taip pat yra viena iš populiariausių medžioklės ir atgaivinimo veislių.

2. Vokiečių aviganiai: Vokiečių aviganiai yra protingi, ištikimi ir saugūs, todėl jie yra populiarūs policijos ir kariškių šunys. Jie taip pat naudojami kaip paieškos ir gelbėjimo šunys ir yra puikūs šeimos augintiniai.

3. Auksaspalvis retriveris: Kaip ir labradorai, auksaspalviai retriveriai yra draugiški, protingi ir lengvai dresuojami. Jie dažnai naudojami kaip tarnybiniai šunys, terapiniai šunys ir paieškos bei gelbėjimo šunys. Jie taip pat yra populiarūs šeimos augintiniai dėl savo švelnaus ir kantrios prigimties.

4. Buldogas: Buldogai yra žinomi dėl savo raumeningo ir stambaus kūno sudėjimo, taip pat dėl draugiškos ir atsipalaidavusios asmenybės. Jie yra populiarūs šeimos augintiniai, taip pat naudojami terapijoje ir kaip tarnybiniai šunys.

5. Biglis: Bigliai yra maži skalikai, žinomi dėl puikios uoslės. Jie dažnai naudojami paieškoms ir gelbėjimui, taip pat medžiojant smulkius žaidimus. Jie taip pat yra populiarūs šeimos augintiniai dėl savo draugiškos ir energingos asmenybės.

6. Pudelis: pudeliai yra protingi ir lengvai dresuojami, todėl jie populiarūs parodos ringe. Jie taip pat naudojami kaip tarnybiniai ir terapiniai šunys. Pudeliai yra trijų dydžių: standartiniai, miniatiūriniai ir žaisliniai.

7. Rotveileris: Rotveileriai yra stiprūs ir galingi šunys, kurie dažnai naudojami kaip sarginiai ir policijos šunys. Jie taip pat yra populiarūs šeimos augintiniai dėl savo ištikimybės ir apsauginio pobūdžio.

8. Bokseris: Bokseriai yra energingi ir žaismingi, todėl jie yra populiarūs šeimos augintiniai. Jie taip pat naudojami kaip sarginiai ir policijos šunys dėl savo intelekto ir apsauginio pobūdžio.

9. Jorkšyro terjeras: Jorkai yra maži, energingi šunys, kurie yra populiarūs šeimos augintiniai. Jie taip pat naudojami parodų ringe ir kaip terapiniai šunys.

10. Shih Tzu: Shih Tzus yra maži, žaismingi ir meilūs šunys, kurie yra populiarūs šeimos augintiniai. Jie taip pat naudojami parodų ringe ir kaip terapiniai šunys.

Galima teigti, kad populiariausios šunų veislės dažnai yra draugiškos, protingos ir lengvai dresuojamos bei turi tvirtą gerų kompanionų ar darbinių šunų reputaciją. Tai labradorai, vokiečių aviganiai, auksaspalviai retriveriai, buldogai, bigliai, pudeliai, rotveileriai, bokseriai, jorkšyro terjerai ir šicu.

 

Paskelbta | 2022 Gruodžio 19d. | 22:55

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba