Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Ramunėlių arbatos privalumai

Ramunėlių arbata yra populiarus žolelių gėrimas, žinomas dėl savo raminamųjų ir raminamųjų savybių. Jis gaminamas iš džiovintų ramunėlių augalų žiedų, priklausančių ramunėlių šeimai. Ramunėlių arbata buvo naudojama šimtmečius dėl savo gydomųjų savybių ir pastaraisiais metais išpopuliarėjo kaip natūrali priemonė nuo įvairių negalavimų.

name
Parodytas: 97 k.Perskaitytas: 56 k.

Ramunėlių arbatos privalumai

Ramunėlių arbata turi daug naudos sveikatai, įskaitant jos gebėjimą nuraminti nervus ir skatinti atsipalaidavimą. Taip yra todėl, kad jame yra flavonoido, vadinamo apigeninu, kuris jungiasi prie smegenyse esančių receptorių, sukeliančių nerimą ir nemigą. Ramunėlių arbatos gėrimas gali padėti sumažinti streso jausmą ir skatinti ramesnį miegą.

Ramunėlių arbata taip pat žinoma dėl savo priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti sumažinti kūno skausmą ir patinimą. Dėl to jis yra populiarus natūralus vaistas nuo tokių ligų kaip artritas ir raumenų skausmas. Be to, buvo įrodyta, kad ramunėlių arbata padeda stiprinti imuninę sistemą dėl savo antioksidacinių savybių.

Kitas ramunėlių arbatos pranašumas yra jos gebėjimas padėti virškinti. Jis gali padėti nuraminti skrandžio sutrikimus, sumažinti pilvo pūtimą ir palengvinti vidurių užkietėjimą. Taip yra todėl, kad ramunėlių arbatoje yra junginių, kurie atpalaiduoja virškinamojo trakto raumenis ir skatina virškinimo fermentų išsiskyrimą.

Kaip pasigaminti ramunėlių arbatos

Ramunėlių arbatos paruošimas yra paprastas ir gali būti pagamintas tik iš kelių ingredientų. Norėdami pasigaminti puodelį ramunėlių arbatos, atlikite šiuos veiksmus:

     Virdulyje arba puode užvirinkite vandenį.
     Į puodelį įdėkite ramunėlių arbatos maišelį arba arbatinį šaukštelį džiovintų ramunėlių žiedų.
     Ramunėles užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite 5-10 minučių nusistovėti.
     Išimkite arbatos maišelį arba nukoškite ramunėlių žiedus.
     Jei norite, pridėkite medaus, citrinos ar kitų kvapiųjų medžiagų.

Svarbu pažymėti, kad ramunėlių arbatos negalima gerti per daug, nes ji gali sukelti mieguistumą ir sąveikauti su tam tikrais vaistais.

Ramunėlių arbata yra natūralus ir sveikas gėrimas, turintis daug galimų privalumų. Jis gali padėti atsipalaiduoti, sumažinti uždegimą, padėti virškinti ir sustiprinti imuninę sistemą. Ramunėlių arbatos ruošimas yra paprastas ir gali būti puikus būdas atsipalaiduoti po ilgos dienos arba nuraminti skrandžio sutrikimus. Tačiau, kaip ir vartojant bet kokį vaistažolių preparatą, prieš vartojant ramunėlių arbatą kaip gydyti bet kokią sveikatos būklę, svarbu pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Paskelbta | 2023 Kovo 25d. | 22:57

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba