Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Regėjimo korekcija lazeriu

Regėjimo korekcija lazeriu – populiari ir efektyvi procedūra, kuri gali padėti pagerinti žmogaus regėjimą, nereikalaujant akinių ar kontaktinių lęšių. Ši procedūra taip pat žinoma kaip LASIK (lazerinis in situ keratomileusis), naudojant lazerį ragenai, aiškaus priekinio akies paviršiaus formavimui, ištaisyti įprastas regėjimo problemas, tokias kaip trumparegystė, toliaregystė ir astigmatizmas.

name
Parodytas: 218 k.Perskaitytas: 76 k.

LASIK procedūra paprastai trunka mažiau nei 30 minučių ir atliekama ambulatoriškai. Prieš procedūrą jūsų akių gydytojas atliks išsamų akių tyrimą, kad įsitikintų, jog esate tinkamas kandidatas į LASIK. Šis tyrimas įvertins jūsų bendrą akių būklę, ragenos storį ir formą bei regėjimo aštrumą.

Procedūros metu ant ragenos mikrokeratomu arba femtosekundiniu lazeriu sukuriamas plonas atvartas. Tada atvartas pakeliamas, o apatinė ragena performuojama naudojant eksimerinį lazerį. Lazeris tiksliai pašalina nedidelį kiekį audinio iš ragenos, kad pakeistų jos formą ir ištaisytų lūžio ydą, dėl kurios atsiranda regėjimo problemų. Pakeitus ragenos formą, atvartas atsargiai perkeliamas ir prasideda gijimo procesas.

Daugumos pacientų regėjimas pastebimai pagerėjo per kelias dienas po procedūros. Tačiau svarbu pažymėti, kad gijimo procesas gali užtrukti kelias savaites, o kai kuriems pacientams gali pasireikšti laikinas šalutinis poveikis, pvz., akių sausumas, blizgesys ar aureolės aplink šviesą.

Nors LASIK yra saugi ir veiksminga procedūra, ji tinka ne visiems. Pacientai, turintys tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip autoimuniniai sutrikimai ar nekontroliuojamas diabetas, gali būti netinkami LASIK kandidatai. Be to, pacientai, turintys sunkią trumparegystę ar kitas sudėtingas regėjimo problemas, gali būti netinkami LASIK kandidatams ir jiems gali prireikti alternatyvaus gydymo, pvz., PRK (fotorefraktyviosios keratektomijos).

Regos korekcija lazeriu yra saugi ir efektyvi procedūra, galinti padėti pagerinti žmogaus regėjimą ir sumažinti priklausomybę nuo akinių ar kontaktinių lęšių. Jei jus domina LASIK, suplanuokite konsultaciją su patyrusiu akių gydytoju, kad nustatytumėte, ar esate tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Gydytojas gali įvertinti bendrą jūsų akių būklę ir rekomenduoti geriausią gydymo būdą pagal jūsų poreikius.

Svarbu pažymėti, kad lazerinė regėjimo korekcija yra labai specializuota procedūra, kurią turėtų atlikti tik kvalifikuotas ir patyręs akių chirurgas. Būtinai pasirinkite chirurgą, kuris turi tvirtą reputaciją ir sėkmingai atlieka LASIK procedūras. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad chirurgas, atlikdamas procedūrą, naudoja naujausias technologijas ir įrangą.

Prieš atliekant LASIK, svarbu turėti realių lūkesčių dėl procedūros rezultato. Nors po LASIK daugumos pacientų regėjimas pastebimai pagerėjo, svarbu suprasti, kad procedūra gali visiškai nepanaikinti akinių ar kontaktinių lęšių poreikio. Kai kuriais atvejais pacientams vis tiek gali prireikti akinių ar kontaktų tam tikrai veiklai, pavyzdžiui, skaitymui ar vairavimui naktį.

Atlikus LASIK, svarbu atidžiai laikytis gydytojo pooperacinių nurodymų, kad būtų užtikrintas tinkamas gijimas ir sumažinta komplikacijų rizika. Jums gali tekti vengti tam tikros veiklos, pvz., plaukimo ar sunkaus fizinio krūvio, kelias savaites po procedūros, kad nesusižalotumėte akis.

Regėjimo korekcija lazeriu yra saugi ir efektyvi procedūra, galinti padėti pagerinti žmogaus regėjimą ir sumažinti priklausomybę nuo akinių ar kontaktinių lęšių. Jei svarstote apie LASIK, būtinai rinkitės kvalifikuotą ir patyrusį akių chirurgą ir turėkite realių lūkesčių dėl procedūros rezultato. Tinkamai prižiūrint ir prižiūrint, LASIK gali užtikrinti ilgalaikį regėjimo ir gyvenimo kokybės pagerėjimą.

Paskelbta | 2023 Balandžio 22d. | 20:25

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
UAB Nanoterma
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba