Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai

Saugus automobilis kaip išsirinkti

Automobilio saugumas yra svarbus aspektas perkant naują transporto priemonę. Yra daug veiksnių, kurie prisideda prie automobilio saugumo, įskaitant jo dizainą, konstrukciją ir pažangių saugos funkcijų prieinamumą. Šiame straipsnyje aptarsime kai kuriuos pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti vertinant automobilio saugumą, taip pat pateiksime keletą saugiausių šiuo metu rinkoje esančių automobilių pavyzdžių.

name
Parodytas: 174 k.Perskaitytas: 95 k.

 

Vienas iš svarbiausių faktorių, į kurį reikia atsižvelgti vertinant automobilio saugumą, yra jo konstrukcija ir konstrukcija. Automobilis su tvirtu rėmu ir gerai suprojektuota glamžymo zona gali padėti sugerti susidūrimo smūgį ir apsaugoti automobilyje esančius žmones. Be to, automobilis su žemu svorio centru ir plačia stove gali padėti sumažinti apsivertimo riziką.

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra pažangių saugos funkcijų prieinamumas. Tai gali būti tokios funkcijos kaip oro pagalvės, stabilumo kontrolė, įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistemos ir automatinis avarinis stabdymas. Šios funkcijos gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų arba sumažinti susidūrimo sunkumą.

Vienas iš būdų įvertinti automobilio saugumą yra pažvelgti į jo avarijų testų reitingus. Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija (NHTSA) ir greitkelių saugos draudimo institutas (IIHS) yra dvi organizacijos, kurios atlieka įvairių transporto priemonių susidūrimų testus ir pagal rezultatus teikia įvertinimus. Automobilis, gavęs aukštus įvertinimus iš šių organizacijų, paprastai laikomas saugesniu nei automobilis su žemesniais įvertinimais.

Dabar pažvelkime į keletą saugiausių šiuo metu rinkoje esančių automobilių pavyzdžių.

2021 m. Subaru Outback yra vidutinio dydžio krosoveris visureigis, kuris gavo aukštus įvertinimus tiek iš NHTSA, tiek iš IIHS. Jame yra tvirtas rėmas ir daugybė pažangių saugos funkcijų, įskaitant prisitaikančią pastovaus greičio palaikymo sistemą, pagalbinę važiavimo juostoje funkciją ir automatinį avarinį stabdymą.

Kitas saugus pasirinkimas yra 2021 m. „Volvo XC90“. Šis prabangus visureigis gavo aukščiausius IIHS įvertinimus dėl savo avarijų testų rezultatų ir turi daugybę pažangių saugos funkcijų, įskaitant aklosios zonos stebėjimą, galinio kryžminio eismo įspėjimą ir 360 laipsnių kamerų sistemą.

2021 m. „Honda Civic“ yra kompaktiškas automobilis, kuris taip pat gavo aukštus įvertinimus iš NHTSA ir IIHS. Jame yra tvirtas rėmas ir daugybė pažangių saugos funkcijų, įskaitant prisitaikančią pastovaus greičio palaikymo sistemą, pagalbinę važiavimo juostoje funkciją ir automatinį avarinį stabdymą.

Vertinant automobilio saugumą, svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip jo konstrukcija ir konstrukcija, taip pat pažangių saugos priemonių prieinamumas. Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite padėti užtikrinti, kad pasirinktumėte automobilį, kuris jums ir jūsų keleiviams kelyje suteiks aukščiausio lygio apsaugą.

Sunku nustatyti vieną „saugiausią“ automobilio gamintoją, nes saugumui įtakos gali turėti įvairūs veiksniai, įskaitant konkretų automobilio modelį, jo dizainą ir konstrukciją bei vairavimo būdą. Tačiau kai kurie automobilių gamintojai turi reputaciją gamindami transporto priemones, kurios nuolat gerai atlieka saugos testus ir įvertinimus.

Pasak Insurance Institute for Highway Safety (IIHS), šie automobilių gamintojai nuolat turėjo daug modelių, kurie pelnė aukščiausią organizacijos saugos įvertinimą „Top Safety Pick+“:

     Subaru
     Volvo
     Toyota
     Mazda
     Hyundai

Svarbu pažymėti, kad nė vienas automobilis nėra visiškai saugus ir kad visi vairuotojai turi važiuoti saugiai ir dėmesingai, kad būtų sumažinta nelaimingų atsitikimų rizika.

 

Paskelbta | 2022 Gruodžio 24d. | 00:38

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba