Pagrindinis puslapis Naujienos ir straipsniai
Pagrindinis D.U.K.

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Kaip patalpinti skelbimą?

Norėdami patalpinti skelbimą spauskite mygtuką "+įdėti skelbimą", tačiau jeigu jums jo nerodo, galite paspausti čia. Prieš paskelbdami skelbimą nemokamoje ManoSkelbiu.lt sistemoje, Jūs privalote susipažinti su taisyklėmis ir jų laikytis. Prašome elgtis etiškai ir skelbimuose skelbti tik teisingą informaciją. Tą patį skelbimą galite skelbti tik vieną kartą ir tik skelbimo turinį atitinkančioje skelbimų kategorijoje. Visi skelbimai yra griežtai tikrinami, o piktybiškiems naudotojams apribojama teisė naudotis ManoSkelbiu.lt sistemos paslaugomis.

Paskelbus skelbimą, jo turinį koreguoti galima tik tuo atveju, jei esate registruotas skelbimų sistemos ManoSkelbiu.lt narys ir skelbimą paskelbėte prisijungęs prie ManoSkelbiu.lt sistemos. Neregistruotą vartotoją prašome atidžiai patikrinti ar teisingai įvedėte skelbimo duomenis.

 

Kaip užsiregistruoti ManoSkelbiu.lt sistemoje?

Užsiregistruoti prie sistemos galite paspaudę čia.

 

Kaip patalpinti VIP skelbimą?

Vip skelbimą gali patalpinti tik registruotas vartotojas. Prisijungite prie sistemos ir patalpinkite savo skelbimą. Skiltyje "Mano skelbimai" prie norimo skelbimo rasite mygtuką "VIP SKELBIMAS". Po užsakymo iškart jūsų skelbimas bus patalpintas tarp visų VIP skelbimų!

 

Kaip paryškinti / iškelti / patalpinti EXTRA skelbimą?

Visas šias paslaugas gali užsisakyti tik registruotas vartotojas. Prisijungę prie sistemos ir patalpinę savo skelbimą visas šias paslaugas rasite "Mano skelbimai" skiltyje. Po sėkmingo užsakymo paslauga bus aktyvuota iškarto.

 

Kaip žinoti kada baigsis mano užsakyta paslauga?

Norėdami pažiūrėti kiek liko laiko iki jūsų paslaugos užsakymo pabaigos skiltyje "mano skelbimai" dar kartą paspauskite ant paslaugos kurią esate užsisakę ir pamatysite likusį laiką.

 

Kaip rezervuoti / paslėpti skelbimą?

Prisijungę prie sistemos skiltyje "mano skelbimai" ant norimo skelbimo paspauskite "redaguoti skelbimą". Viršuje rasite mygtukus "Paslėpti /  Rezervuoti". Norėdami anuliuoti pasirinkimą, paspauskite dar kartą.

 

Kaip patalpinti reklamą tinklalapyje?

Norėdami patalpinti reklamą jums reikia tūrėti savo reklamos banerį (Privalomi matmenys: 385px plotis, 140px aukštis arba 375px plotis, 313px aukštis), tačiau jeigu jo neturite ne bėda. Už papildomą simbolinį mokestį mes jums galime jį sumaketuoti ir patalpinti. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis el. paštu manoskelbiu.lt@gmail.com

 

 

 

 

reklama
Prisijunkite

Jūs dar nesate registruotas vartotojas?
Užsiregistruoti galite paspaudę čia

Pamiršote slaptažodį?
arba